reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

kto zdradzi dobry sprawdzony przepis na powrót do normalnych rozmiarów?

Rozwiązania
0
witam wszystkie przyszłe mamy, które unikają lustra i wagi
mam jeszcze przed sobą 25 dni dźwigania mojego malucha.
jeśli któraś z was ma dobry sprawdzony przepis na powrót do dawnej formy to czekam na każdy list
do tej pory przytyłam 17 kg i na samą myśl o tym że to jeszcze nie koniec przechodzą mnie dreszcze
wiem że teraz to już końcówka ale mam wrażenie że z minuty na minutę jest mnie coraz więcej i więcej...
widok maleństwa na pewno mi to wynagrodzi.
czekam jednak na każdą waszą radę
pozdr

reklama

Madzia_S

Matka Polka
Miasto
Wolne Miasto Gdańsk
Rozwiązania
0
Ty się tu nie martw na zapas. Najpierw sobie urodzimy, a potem będziemy sie dopingować i za trzy miechy nikt nas nie pozna na ulicy :laugh:.

Miej cały czas przed oczami tą myśl, że wyprodukowanie dziennie 800ml dzidziusiomleczka, to wydatek rzędu 1000kcl !!!!!

Izabelka

Oski i Wercia
Rozwiązania
0
Hej!Ja ze styczniówek :) nie martw się moja mama przy karmieniu piersią wyglądała jak szkielet, dziecko wszystko wyciąga!Koleżanka tydzień po porodzie już zrzuciła 6 kg. Główka do góry :)

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
NIe martwcie sie(sama staram sie nie martwic:) jestem z czerwcówek:)i juz zaczynaja sie pierwsze zaokrąglenia:/- ale ...byłam u kolezanki, ktora urodziła 5 stycznia cudownego chlopca:)- widziałam i ją!- no po porostu wygląda super! a byłam u niej 9 dni po porodzie. Mimo, iż przytyła 18 kg - ponad 10 kg zostawiła w szpitalu już!..sama jest zdziwiona:) a i zarazem szczęśliwa:)..wiec ..no mnie to pokrzepiło:)

ewako

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Dobry i sprawdzony sposób: zażywać tabletki M. Ż. - mniej żreć.... :laugh:

Kira25

Rozwiązania
0
Mniej zrec to sie samo robi po porodzie zazwyczaj. Moja kumpela po urodzeniu corki schudla jak nigdy. Nie miala czasu sobie dogadzac, mala wyssala wszystko i w dodatku dietka przy karmieniu ladnie odchudza. No i jeszcze nieprzespane nocki i duuuzo roboty zdzialaja swoje :-)

Madzia_S

Matka Polka
Miasto
Wolne Miasto Gdańsk
Rozwiązania
0
Będziem probowac przynajmniej. W tej chwili mam wrażenie, że w swoje dżinksiki rozm 26/27 juz nie wlezę nigdy. Ale będe walczyć ;D.

la pain

Rozwiązania
0
ja przed ciążą ważyłam 55kg w ciąży przytyłam 30kg w kwietnu 2005 urodziłam mojego smoka i z dnia na dzień czułam że mniej waże!!
karmienie nie przespane noce ciągle w ruchu(kilku godzinne spacerki itp po prostu życie z dzieckiem)i w dniu dzisijszym moja waga to 50 kg.i żadnego obwisłego brzucha
pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za wasze szybkie powroty do formy

Madzia_S

Matka Polka
Miasto
Wolne Miasto Gdańsk
Rozwiązania
0
No nareszcie czuję się podtrzymana na duchu.La pain - dziękuję za tchnięcie w moje pulchne ciałko odrobiny optymizmu :laugh:. Buźka.

reklama

ewako

Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Pulchne ciałko!!! Madzia nie rozśmieszaj mnie, ty lasencjo.
Ja to sie mogę martwić, ale na razie się nie martwie. Będe sie martwiła jak bedzie już po, a na razie korzystam ile mogę. Zasuwam robić spagetti, takie czosnkowe. Mniaam..

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
aniaslu Proszę, nie ucz dziecka, że zabawnie jest bać się kogoś, kto wygląda inaczej Pytanie tygodnia 3
Ewela1990 Kto z Rzeszowa i za niedługo rodzi ? Ciąża, poród, połóg 20
N Vibrucol plus- kto stosowal na niepokoj wieczorny? Potrzebuję porady 5
Kaamilaaa Kiedy i jak powiedzieć dziecku kto jest jego ojcem Potrzebuję porady 7
Olaska21 Kto urodził we wrześniu? Dzieci urodzone w 2019 roku 29
D Czy to już cukrzyca ciążowa? Jest ktoś kto się na tym zna? Potrzebuję porady 26
Kerchman Kto wie brokera? Potrzebuję porady 0
M Kto w trakcie in vitro (ivf)? Staramy się 259
Z Beta HCG kto pomoże odczytać ? Przyszłe mamy 11
B czy jest tu ktos kto pracuje kadrach, ksiegowosci?-potrzebuje rady Potrzebuję porady 6
A Kto z Was dziewczyny miał amiopunkcje??? Potrzebuję porady 8
A Kto stosował pronasal przed ciążą? Potrzebuję porady 7
M Kto jest tatą Potrzebuję porady 21
K L4, kto płaci? Proszę o pomoc Potrzebuję porady 4
K Kto używał ClearBlue. Proszę o pomoc Potrzebuję porady 0
S Kto pomoże mi w sprawie odszkodowania?? Potrzebuję porady 1
S Wspólne wyprawy z dziećmi, wakacje, Kto chętny? Samotny tata i 7-latka Mamy wędrowniczki 0
K Kto mi pomoze Potrzebuję porady 14
asiorreek orlifique kto stosowal opinie Potrzebuję porady 30
J kto po in vitro Potrzebuję porady 11
S kto płaci za pracownicę w ciązy Potrzebuję porady 8
S kto płaci za pracownicę w ciązy Potrzebuję porady 0
MROOWKA Kto ma ochotę na spacer? Kraków 0
klaudia1219 Pimafucin - kto stosował? Potrzebuję porady 3
K Kto jest kto - przedstawmy się :) Dzieci urodzone w grudniu 2014 59
D Nie wiem kto jest ojcem dziecka? Ciąża, poród, połóg 9
P Kto Poleci dobrego Ginekologa z Bydgoszczy ? Poleć szpital, lekarza, położną 5
emotion_sickness Kto jest w moim brzuszku? - przeczucia i zabobony Dzieci urodzone w czerwcu 2014 130
xMartusiax Szpital Kliniczny Nr 1 Zabrze-kto byl?Opinie?Pomocy! Śląsk 0
M kto płaci wynagrodzenie na L4 w nowym roku kalendarzowym ? ? ? Porady prawnika 0
G kto odstawia ze mna od piersi???? Żywienie 9
ada1989 Wątek zamknięty- kto chętny? Dzieci urodzone w styczniu 2013 55
Pysia29d kurator sądowy kto go na mnie nasłal? sad? Archiwum Samodzielnych rodziców 23
S kto płaci za urlop macierzyński jeśli umowa kończy się w połowie? Porady prawnika 1
Mła Kto ma dzisiaj URODZINY? - ściąga ;) Dzieci urodzone w grudniu 2011 0
Mysza1984 Kto na moderatora wątku Lipcówki 2010 Dzieci urodzone w lipcu 2010 14
M Kto nawalił? Co robić Zwierzenia 10
N Wychowawczy-kto może mieć pretęsje? Porady prawnika 1
ulisia UWAGA! Kto chętny na wspólne wakacje nad morzem? Archiwum mam październikowych'10 85
Trzewik Tabletki 72h po stosunku, kto i w jakich sytuacjach może je wypisać ??? Ciąża, poród, połóg 28
mamowo Kto lubi gotować i chce być w telewizji? Opolszczyzna 0
K Botox kto ma doświadczenie? Zdrowa mama 13
agunia31 Kto ma wozić dzieci? Porady prawnika 1
DoubleFantasy Metoda Bobath!!!!!!!!!! KTO ĆWICZYŁ????? Rozwój i zabawy 4
natalucha Kto odpowiada ,,jesli diagnoza jest zle postawiona'' chodzi o lekarzy! Porady prawnika 1
A kto placi za badania dna w celu ustalenia ojcostwa dziecka Porady prawnika 3
P Kto ma pierwszeństwo do przedszkola?? PILNE! Przedszkola 20
M Kto uwierzy teściowej? Relacje rodzinne 55