reklama

kto zdradzi dobry sprawdzony przepis na powrót do normalnych rozmiarów?

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym 2006r.' rozpoczęty przez marzenamg7, 14 Styczeń 2006.

1. marzenamg7

marzenamg7 Początkująca w BB

witam wszystkie przyszłe mamy, które unikają lustra i wagi
    mam jeszcze przed sobą 25 dni dźwigania mojego malucha.
    jeśli któraś z was ma dobry sprawdzony przepis na powrót do dawnej formy to czekam na każdy list
    do tej pory przytyłam 17 kg i na samą myśl o tym że to jeszcze nie koniec przechodzą mnie dreszcze
    wiem że teraz to już końcówka ale mam wrażenie że z minuty na minutę jest mnie coraz więcej i więcej...
    widok maleństwa na pewno mi to wynagrodzi.
    czekam jednak na każdą waszą radę
    pozdr

2. Madzia_S

Madzia_S Matka Polka

Ty się tu nie martw na zapas. Najpierw sobie urodzimy, a potem będziemy sie dopingować i za trzy miechy nikt nas nie pozna na ulicy :laugh:.

Miej cały czas przed oczami tą myśl, że wyprodukowanie dziennie 800ml dzidziusiomleczka, to wydatek rzędu 1000kcl !!!!!

3. reklama
  4. Izabelka

Izabelka Oski i Wercia

Hej!Ja ze styczniówek :) nie martw się moja mama przy karmieniu piersią wyglądała jak szkielet, dziecko wszystko wyciąga!Koleżanka tydzień po porodzie już zrzuciła 6 kg. Główka do góry :)

5. Rusia

Rusia DORKA:)czerwiec06lipiec10

NIe martwcie sie(sama staram sie nie martwic:) jestem z czerwcówek:)i juz zaczynaja sie pierwsze zaokrąglenia:/- ale ...byłam u kolezanki, ktora urodziła 5 stycznia cudownego chlopca:)- widziałam i ją!- no po porostu wygląda super! a byłam u niej 9 dni po porodzie. Mimo, iż przytyła 18 kg - ponad 10 kg zostawiła w szpitalu już!..sama jest zdziwiona:) a i zarazem szczęśliwa:)..wiec ..no mnie to pokrzepiło:)

6. ewako

ewako Fanka BB :)

Dobry i sprawdzony sposób: zażywać tabletki M. Ż. - mniej żreć.... :laugh:

7. Kira25

Kira25 Fanka BB :)

Mniej zrec to sie samo robi po porodzie zazwyczaj. Moja kumpela po urodzeniu corki schudla jak nigdy. Nie miala czasu sobie dogadzac, mala wyssala wszystko i w dodatku dietka przy karmieniu ladnie odchudza. No i jeszcze nieprzespane nocki i duuuzo roboty zdzialaja swoje :-)

8. Madzia_S

Madzia_S Matka Polka

Będziem probowac przynajmniej. W tej chwili mam wrażenie, że w swoje dżinksiki rozm 26/27 juz nie wlezę nigdy. Ale będe walczyć ;D.

9. la pain

la pain Fanka BB :)

ja przed ciążą ważyłam 55kg w ciąży przytyłam 30kg w kwietnu 2005 urodziłam mojego smoka i z dnia na dzień czułam że mniej waże!!
    karmienie nie przespane noce ciągle w ruchu(kilku godzinne spacerki itp po prostu życie z dzieckiem)i w dniu dzisijszym moja waga to 50 kg.i żadnego obwisłego brzucha
    pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za wasze szybkie powroty do formy

10. reklama
  11. Madzia_S

Madzia_S Matka Polka

No nareszcie czuję się podtrzymana na duchu.La pain - dziękuję za tchnięcie w moje pulchne ciałko odrobiny optymizmu :laugh:. Buźka.

12. ewako

ewako Fanka BB :)

Pulchne ciałko!!! Madzia nie rozśmieszaj mnie, ty lasencjo.
    Ja to sie mogę martwić, ale na razie się nie martwie. Będe sie martwiła jak bedzie już po, a na razie korzystam ile mogę. Zasuwam robić spagetti, takie czosnkowe. Mniaam..

Poleć forum