reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kto zdradzi dobry sprawdzony przepis na powrót do normalnych rozmiarów?

Dołączył(a)
14 Styczeń 2006
Postów
7
witam wszystkie przyszłe mamy, które unikają lustra i wagi
mam jeszcze przed sobą 25 dni dźwigania mojego malucha.
jeśli któraś z was ma dobry sprawdzony przepis na powrót do dawnej formy to czekam na każdy list
do tej pory przytyłam 17 kg i na samą myśl o tym że to jeszcze nie koniec przechodzą mnie dreszcze
wiem że teraz to już końcówka ale mam wrażenie że z minuty na minutę jest mnie coraz więcej i więcej...
widok maleństwa na pewno mi to wynagrodzi.
czekam jednak na każdą waszą radę
pozdr
 
reklama
Ty się tu nie martw na zapas. Najpierw sobie urodzimy, a potem będziemy sie dopingować i za trzy miechy nikt nas nie pozna na ulicy :laugh:.

Miej cały czas przed oczami tą myśl, że wyprodukowanie dziennie 800ml dzidziusiomleczka, to wydatek rzędu 1000kcl !!!!!
 
Hej!Ja ze styczniówek :) nie martw się moja mama przy karmieniu piersią wyglądała jak szkielet, dziecko wszystko wyciąga!Koleżanka tydzień po porodzie już zrzuciła 6 kg. Główka do góry :)
 
NIe martwcie sie(sama staram sie nie martwic:) jestem z czerwcówek:)i juz zaczynaja sie pierwsze zaokrąglenia:/- ale ...byłam u kolezanki, ktora urodziła 5 stycznia cudownego chlopca:)- widziałam i ją!- no po porostu wygląda super! a byłam u niej 9 dni po porodzie. Mimo, iż przytyła 18 kg - ponad 10 kg zostawiła w szpitalu już!..sama jest zdziwiona:) a i zarazem szczęśliwa:)..wiec ..no mnie to pokrzepiło:)
 
Mniej zrec to sie samo robi po porodzie zazwyczaj. Moja kumpela po urodzeniu corki schudla jak nigdy. Nie miala czasu sobie dogadzac, mala wyssala wszystko i w dodatku dietka przy karmieniu ladnie odchudza. No i jeszcze nieprzespane nocki i duuuzo roboty zdzialaja swoje :-)
 
ja przed ciążą ważyłam 55kg w ciąży przytyłam 30kg w kwietnu 2005 urodziłam mojego smoka i z dnia na dzień czułam że mniej waże!!
karmienie nie przespane noce ciągle w ruchu(kilku godzinne spacerki itp po prostu życie z dzieckiem)i w dniu dzisijszym moja waga to 50 kg.i żadnego obwisłego brzucha
pozdrawiam i trzymam mocno kciuki za wasze szybkie powroty do formy
 
reklama
Pulchne ciałko!!! Madzia nie rozśmieszaj mnie, ty lasencjo.
Ja to sie mogę martwić, ale na razie się nie martwie. Będe sie martwiła jak bedzie już po, a na razie korzystam ile mogę. Zasuwam robić spagetti, takie czosnkowe. Mniaam..
 
Do góry