reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Którego ginekologa polecacie? Warszawa/Łódź?

Dolvit

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Cześć. Jestem po dwóch poronieniach. Świeżo po łyżeczkowaniu. Gdy się wszystko wygoi chcemy się udać do lekarza, który przebada, zleci odpowiednie badania i pomoże zajść i przede wszystkim utrzymać trudną ciąże. Pomóżcie dziewczyny :( u kogo się leczyłyście. Kto Wam pomógł donosić ciążę? Szukamy kogoś najlepiej z Łodzi lub Warszawy lub niedalekich okolic.

reklama

BetiPS

Fanka BB :)
Rozwiązania
1
Marzena Żaboklicka-Kurowska, dr Hamela, dr Wrona wspaniali lekarze. Przyjmują prywatnie oraz leczą w szpitalu na Karowej. Polecam!

Dolvit

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Ja dostałam namiary na doktora Wojciecha Dziadeckiego. Czy ktoś ma o nim jakieś opinie?
A czy u tych wymienionych lekarzy sie Pani leczyła? Czy faktycznie potrafią pomóc i utrzymać ciążę? Szukamy na prawdę dobrych i sprawdzonych w tych ciężkich przypadkach..

Dolvit

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
A kogo najbardziej? Potrzebujemy t
Tak, polecam z całego serca.
takiego który zleci badania (i nie chodzi mi o morfo czy tarczyce) chcemy immunologiczne- zeby pokierował które zbadać a potem pomógł wyniki analizować..

BetiPS

Rozwiązania
1
Na pewno żaden Cię nie zostawi samej sobie. Polecam dr Żaboklicką jest ginekologiem endokrynologiem. Nie wiem jak jest z terminami do niej ale próbuj. Tylko musisz liczyć się z kosztami bo lekarze przyjmują prywatnie.

annamaria321

Rozwiązania
0
Ja chodziłam prywatnie do lekarza (on mnie tak naprawdę prowadził) i na NFZ (z NFZ robiłam chociaż podstawowe badania - I, II trymestr itd), zawsze to jakaś oszczędność :) oczywiście szereg badań pewnie będzie płatny, ale podpowiadam mój patent

BetiPS

Rozwiązania
1
Tak, tak oni kierują do szpitala na poronienie badań także nie za wszystko się płaci ale trzeba się przygotować pomimo to na duży wydatek

ginngerr7787

Rozwiązania
0
Ja mogę polecić doktora Grzesiaka z Łodzi, osobiście znam osobę po ciężkich przejściach, która dzięki niemu doczekała się upragnionego dzidziusia, jest bardzo dobrym specjalistą

reklama
Rozwiązania
0
Ja dostałam namiary na doktora Wojciecha Dziadeckiego. Czy ktoś ma o nim jakieś opinie?
A czy u tych wymienionych lekarzy sie Pani leczyła? Czy faktycznie potrafią pomóc i utrzymać ciążę? Szukamy na prawdę dobrych i sprawdzonych w tych ciężkich przypadkach..
Ja się leczę u dr Dziadeckiego, cudny człowiek, bardzo życiowy...

Do góry