reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Którego ginekologa polecacie? Warszawa/Łódź?

Dolvit

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Styczeń 2020
Postów
3 997
Cześć. Jestem po dwóch poronieniach. Świeżo po łyżeczkowaniu. Gdy się wszystko wygoi chcemy się udać do lekarza, który przebada, zleci odpowiednie badania i pomoże zajść i przede wszystkim utrzymać trudną ciąże. Pomóżcie dziewczyny :( u kogo się leczyłyście. Kto Wam pomógł donosić ciążę? Szukamy kogoś najlepiej z Łodzi lub Warszawy lub niedalekich okolic.
 
reklama
Marzena Żaboklicka-Kurowska, dr Hamela, dr Wrona wspaniali lekarze. Przyjmują prywatnie oraz leczą w szpitalu na Karowej. Polecam!
 
Ja dostałam namiary na doktora Wojciecha Dziadeckiego. Czy ktoś ma o nim jakieś opinie?
A czy u tych wymienionych lekarzy sie Pani leczyła? Czy faktycznie potrafią pomóc i utrzymać ciążę? Szukamy na prawdę dobrych i sprawdzonych w tych ciężkich przypadkach..
 
Na pewno żaden Cię nie zostawi samej sobie. Polecam dr Żaboklicką jest ginekologiem endokrynologiem. Nie wiem jak jest z terminami do niej ale próbuj. Tylko musisz liczyć się z kosztami bo lekarze przyjmują prywatnie.
 
Ja chodziłam prywatnie do lekarza (on mnie tak naprawdę prowadził) i na NFZ (z NFZ robiłam chociaż podstawowe badania - I, II trymestr itd), zawsze to jakaś oszczędność :) oczywiście szereg badań pewnie będzie płatny, ale podpowiadam mój patent
 
Tak, tak oni kierują do szpitala na poronienie badań także nie za wszystko się płaci ale trzeba się przygotować pomimo to na duży wydatek
 
Ja mogę polecić doktora Grzesiaka z Łodzi, osobiście znam osobę po ciężkich przejściach, która dzięki niemu doczekała się upragnionego dzidziusia, jest bardzo dobrym specjalistą
 
reklama
Ja dostałam namiary na doktora Wojciecha Dziadeckiego. Czy ktoś ma o nim jakieś opinie?
A czy u tych wymienionych lekarzy sie Pani leczyła? Czy faktycznie potrafią pomóc i utrzymać ciążę? Szukamy na prawdę dobrych i sprawdzonych w tych ciężkich przypadkach..
Ja się leczę u dr Dziadeckiego, cudny człowiek, bardzo życiowy...
 
Do góry