reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ktory to tydzien ?

reklama
dobrze że mamy suwaczki, jakoś temu najbardziej wierzę :)

lekarz na usg na podstawie chyba 5 czy 6 wielkości potwierdził wiek ciąży i nie zmieniał terminu porodu
ale już od czerwca torba będzie spakowana!
 
Wczoraj po wielkosci mojego chlopaczka lekarz stwierdzla ze porod bedzie 16.07 ale ja nie zmieniam suwaczka bo nigdy nic nie wiadomo!!! Moze akurat urodzi sie jak wczesniej powiedziane 14.07. Zreszta mala roznica!!!
 
Mysle ,ze i tak te terminy sa tylko orientacyjne bo rzadko sie zdarza zeby ktos urodzil dokladnie w terminie,wiec ja tez suwaczka nie zmieniam ;)
 
Jestem jeszcze ciekawa co powie ten inny lekarz do ktorego ide 06.03? On mi ustali pewnie jeszcze inny termin?? A dzidzius zrobi i tak to co mu sie bedzie podobalo!! Moja siostra przenosila swoje dzieci o 2 tygodnie, juz sie ruszac nie mogla a dzieci nie chcialy wyjsc!!!
 
I na suwaczku tez masz juz 6sty - mowilam, ze te suwaczki z baby-gaga ida wg tego planu:))
 
reklama
Dziewczyny pomocy! lekarz nei powidział mi ktory tydzien ciązy a mnei to ciekawi, na USG plód ma 4,4 mm, a ja z mężem staralismy sie od 8.10 a ostatnia miesiaczke mialam 27 sierpnia, wiec ktory to tydzien moze byc?
 
reklama
Do góry