reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ktory to tydzien ?

reklama
Teraz to zleci :) chociaz jak sobie pomysle, ze o ciązy wiem 15 tygodni i wydaje mi sie to długo, a zostalo jeszcze 20 to faktycznie kawał czasu :))
 
A w ogole jak sobie pomysle, jak to komfortowo jest teraz, kiedy nie mamy miesiaczki :) Trudno mi sie bedzei na nowo przyzwyczaic :)
 
kurcze to jest prawda ::) ale po porodzie dostaniemy takie krawienie ,ze wszystkie miesiaczki nam sie zwroca ;) :p
 
Kurczę, ja przez te globulki to mam takie atrakcje, że już chyba miesiączka lepsza bo trwa 3-4 dni. Coś strasznego a tu jeszcze 7 dni tych co mam a później znów jakieś mam sobie kupić... Paskudztwo ale mogło być gorzej więc już nie narzekam ;D
 
??? hmm ja na swoje nie narzekalam... to od tych globulek takie cuda moga sie dziac?
 
No tak, zakładam je na noc, a potem przez pół dnia mam efekty specjalne ;) Których możecie się domyślać ;D
 
K@siek wspolczuje bo tez kiedys mialam takie :p W nocy z podpaska musialam spac i w dzien tez sie przydawala a Fuj. Moze te nastepne beda lepsze bo nie wszystkie tak ...wyciekaja ::) :p ;)
 
reklama
Elpis Twoje nie wypływały z miejsca przeznaczenia w zmienionej konsystencji? ;D
Moje wyglądają jak kulki ciasta (gnochi- potrawa włoska) :laugh:
 
Do góry