reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kubek dla 14 miesięcznego dziecka

karolyn1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2016
Postów
1 431
Miasto
Kraków
Czy możecie mi polecić z czego piją wasze maluchy w tym wieku? Póki co nasz młody pije z niekapka aventu ale chciałabym mu zacząć wprowadzać coś innego bo niekapek nie jest pozbawiony wad. Nie wiem czy kubek ze słomką to dobry pomysł? kiedyś próbowałam mu dać takie coś ale nie bardzo łapał o co chodzi z tym ciągnięciem słomki
 
reklama
Moj to w ogole ma 8 i pol a butelki nie ruszy musi byc kubek taki zwykły kubeczek dla dzieci z raczka albo z łyżki
Moze taki kubeczek? Utrzyma sam?
Fajny jest i pozbawiony wad:)

Slomke kupilam mu jakis czas temu za poleceniem znajomej pił przez to ale jakos nie bardzo chcial moze dlatego ze jeszcze nie wiedzial o co kaman i ciagnal bo ciagnal a moze kubek 360? Taki kubek co trzeba sassac tyle ze sie nie wyleje .
Tylko nie wiem czy jest do konca zdrowy tak jak piszesz.
Syn znajomej ma 11 miesięcy i pije z tego
Od 9 chyba ogolnie on jest.
 
Czy możecie mi polecić z czego piją wasze maluchy w tym wieku? Póki co nasz młody pije z niekapka aventu ale chciałabym mu zacząć wprowadzać coś innego bo niekapek nie jest pozbawiony wad. Nie wiem czy kubek ze słomką to dobry pomysł? kiedyś próbowałam mu dać takie coś ale nie bardzo łapał o co chodzi z tym ciągnięciem słomki
Ja swojemu pierw taki kubek kupilam w tym wieku:)
Link do: BabyOno
Po tym raz dwa ogarnął słomkę, bo tak to się strasznie krztusil.
 
Ja polecam Ci. kubek Doidy dla dziecka, taki zakrzywiony, u nas sie sprawdzil, synek do teraz go uzywa wraz z normalnymi kubeczkami.
 
U nas zaczelismy od doidy i potem synek przeszedl na normalne kubki. Doidy mimo ze zakrzywiony stoi stabilnie, ma wygodne do trzymania dwa ucha, dziecko widzi napoj jak go przechyla wiec mysle ze jest mniejsza szansa ze przechyli go bardzo mocno i picie sie rozleje lub sie zakrztusi.U nas kubek ze slomka nie sprawdzil sie bo te slomki czesto sa grube i maly nie mogl zassac napoju, nie mial wystarczajaco duzo sily, ale po jakims czasie dobrze opanowal picie przez normalna slomke z kubka (podobno dobrze cwiczy sie w ten sposob miesnie buzi :-) Oczywiscie nie powiedziane ze Twoj synek bedzie mial problem z ssaniem z tych gotowych kubkow ze, slomka, wiadomo kazde dziecko jest inne :-) pisze jak bylo u nas.
 
to może kupie ten doidy i będzie się uczyć w domu. Gdzieś przeczytałam, że ten kubek jest fajny safe sippy 2 ale tani nie jest więc sama nie wiem
 
Niestety nie probowalismy safe sippy 2w1 wiec nie moge sie wypowiedziec. Widze ze jest fajny bo mozna ze soba zabrac, niestety doidy raczej tylko w domu.Najlepiej wybrac to co uwazasz ze bedzie najbardziej odpowiednie dla Twojego dziecka na jego obecny wiek.
 
doidy jest fajny bo mały może sie uczyć pić powoli jak z normalnego kubka, a na spacer to myślałam właśnie o bidonie tylko nie wiem czy nie za dużo by było tego na raz :)
 
reklama
mój ma 5 mc i uczymy się pić z Kubek Doidy Cup
 

Załączniki

  • pobrany plik.jpg
    pobrany plik.jpg
    10,6 KB · Wyświetleń: 136
Do góry