reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kulinaria

3 bit bez pieczenia
100 szt herbatnikow
Masa kajakowa 1 puszka
1 galaretka cytrynowa
0.5 l śmietany 30%
Masa karpatkowa bez gotowania
2 śmietany Śnieżki

Masę kajak lekko podgrzewany
Krem karpacka robimy wg przepisu na opakowaniu
Śmietanę ubijania ze Śnieżka i galaretka rozpuszczona w małej ilości wody ok pół szklanki

I teraz układamy herbatniki na to kajmak herbatniki masa karpatkowa herbatniki śmietana z galaretka

Najlepiej smakuje na 2 dzień jak herbatniki zmienkna

sorry za błędy pisze z telefonu
 
reklama
Dygotkaa, ja robie podobnie, tylko masę budyniowa rozcieram z maslem i nie używam galaretki cytrynowej ;-). Na koniec śmietanę posypujemy jeszcze starta czekolada gorzka lub mleczna, zależy od nastroju ;-). Jak słodkie, to słodkie!:-) musze spróbować Twojego sposobu z galaretka.

Od siebie polecam jedynie zamiast gotowego kajmaku zagotować dzień wcześniej mleczko skondensowane - jak dla mnie smak o wiele lepszy niż gotowego kajmaku :-).
 
Ja tam na łatwizne ide i nigdy gotowac mi sie mleczka nie chce :-D
Dla mnie i tak to cisto jest mega słodkie i nie posypuje niczym a i nieraz rezygnuje ze śnieżek i daje tylko galaretkę wtedy nie jest tak słodko

Uwielbiam za to wafle przekładane własnie takim gotowanym mlekiem skondensowanym mniam
 
Dziewczyny jak dla mnie zgroza :szok: Toż to przepis na miażdżycę ;-) (Chodziło mi o 3bita)
 
Ostatnia edycja:
Omg twarde jesteście że takie słodkości jecie... Ja bym w życiu tyle cukru nie dała rady:/ nie jest wam od tego niedobrze ?
 
Nie tak słodkie ale pyszne i pełne wszystkiego co dobre:
1. 2 szklanki wody lub soku jabłkowego
2. Pół sałaty zwykłej
3. Garść szpinaku
4. Kiwi
5. Banan
6. 2 łyżki płatków owsianych
7. Łyżka zmielonego siemienia lnianego

Wszystko do blendera i miksujemy na pyszny zielony smoothies:)

Po takim śniadaniu jest mnóstwo energii, a siemię ma wiecej omega3 niż ryby :) + zielenina czyli naturalny kwas foliowy:)
 
Anemonne ja takie mega słodki ciasto robię raz w roku na imieniny do pracy. Smakuje, i zasadniczo krakersy są słodkie. Masę budyniową robię mniej slodka, do śmietany kremówki daje 2 łyżki cukru a slodkosci nadaje warstwa kajmaku ktora nie jest aż tak gruba jak sie wydaje.

W domu wole zdecydowanie drożdżowe lub kruche z maaaasssa owoców
 
reklama
Do góry