reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupa ? Jest się czym martwić ?- zdjęcie

Vicky 4_

Aktywna w BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2019
Postów
90
Mały miał biegunkę zrobił 5kup jednego dnia, następnego dnia już 3 a następnego wgl nie zrobił myślałam ze przeszło, po czym dziś zrobił już druga i jedna z nich była z taka „galaretka”. Dodam ze zaczęliśmy rozszerzać dietę i wczoraj zjadł trochę banana ;)
Byliśmy u lekarza drugiego dnia jak były te trzy kupy i dostaliśmy na biegunkę enterol ale może któraś z Was miała taki przypadek ??? Dziękuje :)
 

Załączniki

  • 6D9487D6-1722-4F2E-B231-BDF210C1D359.jpeg
    6D9487D6-1722-4F2E-B231-BDF210C1D359.jpeg
    1,1 MB · Wyświetleń: 2 076
reklama
Mały miał biegunkę zrobił 5kup jednego dnia, następnego dnia już 3 a następnego wgl nie zrobił myślałam ze przeszło, po czym dziś zrobił już druga i jedna z nich była z taka „galaretka”. Dodam ze zaczęliśmy rozszerzać dietę i wczoraj zjadł trochę banana ;)
Byliśmy u lekarza drugiego dnia jak były te trzy kupy i dostaliśmy na biegunkę enterol ale może któraś z Was miała taki przypadek ??? Dziękuje :)
Dodam ze nie miał gorączki ani nie ma jest pogodny i nie marudzi :)
 
U mnie tak było i doszła jeszcze do tego krew. Pediatra powiedizala że mały coś zlizał najpewniej bo w tym czasie wkładał wszystko do buzi. Było po 5-6 kup prawie przez 2 tygodnie. Śluzowe i czasem z krwią. Lekarka kazała podawać smekte 3 razy dziennie po 1/3 saszetki jeżeli po którejś dawce znów zrobi kupę i tak robiliśmy. Przeszlo. Podawałam ryz, gotowana marchewkę. Możesz dodać kleik ryżowy do mleka.
 
reklama
reklama
Do góry