reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***kupię - sprzedam***

no teraz to juz calkowicie zszokowana jestem,az mnie ciarki przeszly :no: oglaszam to gdzie sie da,w watku ze szkocji tez napisalam, moze znajome beda mialy po dzieciach tez jakies ciuszki itd.ehh szok...polska :/
 
reklama
Ja chce sie spotkac z ta dziewczyna, moze faktycznie ma az tak desperacka sytuacje ze mysli o takich rzeczach, mysle ze warto pomagac pytanie jak zostanie ta pomoc wykorzystana pozytywnie
 
sweet ja też znalazlam to ogłoszenie i bardzo mnie ono przeraziło... Nie wiem co o tym myśleć, wiem że ludzie bywają czasami przyparci do muru i dla własnych dzieci zrobiłoby się wszystko, jednak sądzę, że są pewne granice, których nie powinno się przekraczać.
Daj znać jak skontaktujesz się z tą dziewczyną.
Znalazłam też jej ogłoszenia na portalu Prawobrzeże, więc może mieszka gdzieś niedaleko mnie...?
 
Duza jesienno-zimowa wyprawka dla dziewczynki 0-6m-cy:
-2 kombinezony 0-3m-ce (1 Mini Mode), starcza do 4/5m-ca
-polarowy komplet czapka+rekawiczki Early Days 0-3m-ce + czapeczka po kapieli
-spiworek 0-6m-cy F&F + sukienka sztruksowa H&M 0-3m-ce
-3 pary polspiochow (1 George) i 3 pary spodenek 0-3m-ce
-polarowy dres, bluza 0-3m-ce
-5szt pajacykow 0-3 w tym 1 welurowy
-3szt pajacykow welurowych i 2szt bawelnianych (Disney) 3-6m-cy
-2pary spiochow 3-6m-cy
-6 par body z kr. rekawem 0-3 m-ce + 3 pary z dlugim
-7par body z kr rekawem 3-6m-cy (1xNext, 1xLupilu)
- rampers Ladybird 3-6m-cy
Wiecej zdjec dla osob zainteresowanych:)
pozostale ciuszki 6-12m-cy:
https://picasaweb.google.com/takamycha/CiuszkiNaSprzedaz?authkey=Gv1sRgCOO17dqxhJCsQA


2012-09-25 12.30.00.jpg
 
Chętnie pozbędę się 3 nowych bodziaków F&F w rozmiarze 12-18 miesięcy. Body były zakupione dla chłopca ale niefortunnie przy pierwszym praniu zafarbowały od, jeszcze bardziej niefortunnie, wrzuconego do prania czerwonego szalika. W sumie bodziaki prane były 3 razy, dwukrotnie zapuściłam pralkę z odplamiaczami ale nie da rady, body na amen są różowe. Nie były ani razu noszone. Sprzedam za 15 złotych. Odbiór osobisty w Szczecinie bądź wysyłka po doliczeniu kosztów.
Fotki tutaj:
https://picasaweb.google.com/107443458669227241356/Body
 
Butterfly88, chętnie przytuliłabym kurteczkę jesienno -wiosenną, jeśli jeszcze dostępna :-) A czy chusteczki muszą być Dada czy mogą być Pampers? W razie czego poproszę o odp. na priv :tak:
 
reklama
Do góry