reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

***kupię - sprzedam***

Dziewczyny mam do sprzedania wózek Mamas&Papas frestyler jest to to samo co Peg Perego Atlantico tylko pod ta nazwa jest w UK.Ma on opinie spacerówki idealnej.Kupiłam go pare dni temu używanego a moja siostra wiedząc że wszędzie szukam tego wózka chciała zrobić mi niespodzianke i też kupiła( jeszcze nie doszedł).Musze więc jeden sprzedac,chcę za niego 150zł.Jeździ sie nim rewelacyjnie i mojej Marysi nawet w emmaljundze nie jest tak wygodnie.Jest super.Gdyby któraś była zainteresowana to mogę wysłac zdjęcia lub można go zobaczyć w Zdrojach.
 
reklama
CZEŚĆ DZIEWCZYNY
Chętnie odkupię od kogoś jeden klips uszczelniający do butelek Avent. Nowe pakowane są po 6 sztuk a mi jest potrzebny tylko jeden więc nie chcę kupować całego opakowania. Może być oczywiście używany.
 
Wózek głęboko spacerowy stan bdb.kupiony w grudniu niestety bez gwarancji,zaginęła podczas przeprowadzki.Wózeczek świetnie się prowadzi możliwość przełożenia spacerówki przodem lub tyłem do prowadzącego.Pasy pięciopunktowe w spacerówce,siedzisko tak zwana"kołyska"pozycja leżąca,pół leżąca i siedząca,podnóżek regulowany.Barierka .Ściągana buda,wszystko odpinane do prania.Przednie kółka kałczukowe blokowane na wprost lub odblokowane (lepiej skręca),koła tylne ,większe pompowane.W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.602891436 fotki na maila wysyłam mój to the_look@wp.pl
 
2 kombinezony różowe na zimę dla dziewczynki rozm 62-74 i fioletowy i w stanie b dobrym zdięcia w moim albumie
 
Ostatnia edycja:
grzechotki w dobrym stanie ok 20 szt cena za szt 2 zł od wyboru do koloru . Mata edukacyjna, karuzelka grajaca pekne zywe kolory, wieszaczek na grzechotki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry