reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupka niemowlaka 6mcy

Dołączył(a)
14 Lipiec 2020
Postów
10
Witam wszystkich moja prawie 6 miesięczna córka jest karmiona nanem zaczęliśmy rozszerzac dietę jest radosna tylko już nie chce pić tego mleka woli zjeść owoc przy tym robi czarne kupki bardzo się martwię. Nie ma innych objawów tylko brzydkie kupy
 
reklama
Witam wszystkich moja prawie 6 miesięczna córka jest karmiona nanem zaczęliśmy rozszerzac dietę jest radosna tylko już nie chce pić tego mleka woli zjeść owoc przy tym robi czarne kupki bardzo się martwię. Nie ma innych objawów tylko brzydkie kupy
Jeżeli się bardzo martwisz to skonsultuj się z pediatrą lub gastrologiem/gastroenterologiem dziecięcym, a nie z anonimowymi osobami na forum.

Czasami się zastanawiam dokąd ten świat zmierza 🤷
 
Przyczyny mogą być różne, więc skonsultuj się z pediatrą, bo on znając dziecko udzieli ci najlepszej rady. O kupkach niemowlęcych możesz przeczytać też artykuł w portalu i pomimo tego, że sprawdzał go specjalista, to skonsultuj się z lekarzem, bo samodzielne postawienie diagnozy nie jest dobrym pomysłem.
 
Witam wszystkich moja prawie 6 miesięczna córka jest karmiona nanem zaczęliśmy rozszerzac dietę jest radosna tylko już nie chce pić tego mleka woli zjeść owoc przy tym robi czarne kupki bardzo się martwię. Nie ma innych objawów tylko brzydkie kupy
Może za szybko lecisz z rozszerzaniem diety, ze dziecko odrzuca mleko? Do roczku podstawa diety powinno być mleko. Z kupka jedynie lekarz moze pomoc. Może to być od jedzenia albo cos innego ale to jedynie lekarz będzie potrafił odpowiedzieć jak jest w przypadku Twojego dziecka
 
Do góry