reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupka po Bebilon pepti dha ( zdjęcie w załączniku!!)

K

karo88*

Gość
Dziewczyny mam nietypowe pytanie mój synek na 3,5 miesiące jest na mleku Bebilon pepti dha czy waszym zdaniem ta kupka jest ok ??
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-08-08-11-44-37-476_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2020-08-08-11-44-37-476_com.facebook.katana.jpg
    165,6 KB · Wyświetleń: 2 295
reklama
Rozwiązanie
Moja też co 3 dni czasem co 5. Nie męczy się przy tym. To mleko jest rozłożone na maksa, w porównaniu do normalnego mleka to jakby sama woda. Moje spostrzeżenie dajesz witaminę D? Nam kazała pediatra i mała ma podwójny poziom, przez to podwyższony wapń .. Odstawiliśmy witaminę i powoli wraca na prostą.
Dziewczyny mam nietypowe pytanie mój synek na 3,5 miesiące jest na mleku Bebilon pepti dha czy waszym zdaniem ta kupka jest ok ??
Moja też jest na tym mleku. Takie kupki też czasem były. W zasadzie orze różne bardziej musztardowo bardziej zgbuke, bardziej zielonkawe. Zależy też co jaki czas robi. Dla mnie ok jest ta kupa :)
 
Dzięki Dziewczyny 😊 wolałam się upewnić bo koleżanka pow mi że ta kupka świadczy o tym że dziecko jest odwodnione i powinnam z nim jechać na szpital ...że nie powinno być grudek itp. a odkąd jest na tym mleku takie kupki robi przeważnie co 3 dni są ale nie płacze przy kupkach ani nic ..
 
Dzięki Dziewczyny 😊 wolałam się upewnić bo koleżanka pow mi że ta kupka świadczy o tym że dziecko jest odwodnione i powinnam z nim jechać na szpital ...że nie powinno być grudek itp. a odkąd jest na tym mleku takie kupki robi przeważnie co 3 dni są ale nie płacze przy kupkach ani nic ..
Odwodnione dziecko jest ospale, skóra robi się szarawego koloru, nie wraca do formy po sciśnięciu, malutko sika, oczka robią się suche itp. Chyba koleżanka nie bardzo wie co mówi
 
reklama
Moja też co 3 dni czasem co 5. Nie męczy się przy tym. To mleko jest rozłożone na maksa, w porównaniu do normalnego mleka to jakby sama woda. Moje spostrzeżenie dajesz witaminę D? Nam kazała pediatra i mała ma podwójny poziom, przez to podwyższony wapń .. Odstawiliśmy witaminę i powoli wraca na prostą.
 
Rozwiązanie
Do góry