reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ulewanie po mleku bebilon pepti DHA 1

Kasia0000

Początkująca w BB
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2018
Postów
22
Cześć dziewczyny mam problem moja 3 miesięczna córeczka okropnie ulewa po mm Bebilon pepti DHA 1 nawet 2 godziny po jedzeniu zdazy jej sie ulac nie wiem już co robić pomocy....
 
reklama
Rozwiązanie
Witam, moja coreczka miesieczna jest 3dzien na bebilonie peptidha ze względu na wysypke na twarzy, usg brzuszka wszystko ok. Powiedzcie mi czy jak po 3 dniach tylko pepti mozliwe jest zeby pojawiala sie nowa wysypka? Zaczela strasznie ulewac na tym mleku, nie chce za bardzo jesc bo wszystko jej sie cofa czy ktoras z was miała tak ze swoim dzieciatkiem
Witam, moja coreczka miesieczna jest 3dzien na bebilonie peptidha ze względu na wysypke na twarzy, usg brzuszka wszystko ok. Powiedzcie mi czy jak po 3 dniach tylko pepti mozliwe jest zeby pojawiala sie nowa wysypka? Zaczela strasznie ulewac na tym mleku, nie chce za bardzo jesc bo wszystko jej sie cofa czy ktoras z was miała tak ze swoim dzieciatkiem
 
Rozwiązanie
Do góry