reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kupki-temat rzeka

reklama
mozesz podac esputicok, espumisan, infacol bobotic itd, bo np u nas tez były wzdęcie i niestety nic nie pomagało, jedynie to okłady z ciepłej pieluszki, lub strumien ciepła z suszarki ale oczywiscie z daleka i nie na goły brzyszek, no i podkurczanie nóżek, musisz próbowac wszystkiego a cos moze pomoże !!!!Masaż tez powinien ulżyc i pomóc :)
Powodzenia, :) Moze być cieżko jak bedzie to długo trwało, ale dasz rade :)

Gossha- a karmisz piersią czy butlą???? Bo jesli butlą to kup antykolkową :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Karmię butelką. Używam butelek Avent ze smoczkiem antykolkowym. Mam Espumisan dla dzieci jednak obawiam się czy mogę go podać małej, ponieważ na ulotce jest napisane że podawać niemowlakom powyżej jednego miesiąca (moja córka ma dopiero 6 dni).
Wy dawałyście swoim dzieciom te leki jak miały mniej niż jeden miesiąc bo na wszystkich jest napisane że podawać powyżej jednego miesiąca ?
 
Ja mam obawy. Ale właśnie pojawiła się kupka :) :) :) Tak więc chyba coś się RUSZYŁO.
Będę podawała jej dalej mleko oraz przepajała ją niewielką ilością herbatki koperkowej. A jak mała skończy miesiąc to pomyślę o Espumisanie lub lekach o których Wy pisałyście.
Dzięki za podpowiedzi. Człowiek uczy się całe życie ... Za dużo wiedzy nigdy za wiele :)
 
Z tym że czasem dzidziusiowi mleko nie odpowiada i trzeba niestety zmienic u nas tak bylo.Mały pił nan1 ale przez kolki musiał pić bebilona i wtedy było super więc obserwuj mała i zobacz może to mleczko.pozdrawiam
 
na początku trzeba mieszać np.jedna miarke bebiko a druga miarke bebilon a jak mała będzie dobrze reagowac to już tylko bebilon takie sa zalecenia.Ja jak zmieniałam to zrobiłam tak tylko 2-3 razy w ciągu dnia a potem już mały jadł tylko bebilon
 
reklama
Moja mała zrobiła mi w nocy czarną kupkę. Nie brałam nic z żelazem. Czy należy udać się do pediatry czy przeczekać?

Jeżeli nie było żelaza, to koniecznie idź do pediatry. Taka kupa może świadczyć np. o jakiejś alergii.

Moje dzieci robiły ciemnozieloną kupę i okazalo się, że to po mleku Nan, jak zmieniłam mleko, to kupy zmnieniły kolor, ale lekarza i tak odwiedzilam.
 
Do góry