reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Kochane DUPHASTONU NIE WOLNO odstawiac z dnia na dzien bo moze wywolac krwawienie trzeba powoli zmniejaszac dawke i obserwowac co sie dzieje czy nie ma krwawien boli brzucha itp.
powodzenia i dzieki za wsparcie
 
reklama
o tak, ten rok jest zdecydowanie owocny:-) wsumie sie nie martwie co ze szczeniakami poki co, ale o to jak ja sobie poradze.. mezus pracuje i juz teraz czasami mam problem zeby wyjsc z dwoma psami, a co dopiero jak trzeba bedzie cala gromadke pilnowac.. ale jakos damy rade mam nadzieje:-)
 
Kochane DUPHASTONU NIE WOLNO odstawiac z dnia na dzien bo moze wywolac krwawienie trzeba powoli zmniejaszac dawke i obserwowac co sie dzieje czy nie ma krwawien boli brzucha itp.
powodzenia i dzieki za wsparcie

no widzisz mi lekarz tego nie powiedział i odstawiłam z dnia na dzien, a potem sie dziwiłam ze źle sie czulam.
jutro ide do gina na kontrole, bede chciała sie zapisac na usg 3d
 
A ja jadlam dzis sosik grzybowy bo mama wrocila ze wsi i nawiozla grzybow teraz pachnie w calym dom:)...

moze ktoras z was mi pomoze -pojawily mi sie uplawy koloru pomaranczowego bolal mnie brzuch ale sie polozylam i wzielam no spe i przeszlo,ale martwie sie czy to normalne do lekarza moge jechac jutro dopiero i co robic??boje sie o malego:(ale z drugiej str to nie jest krew i nie "leje"sie caly czas...hm a moze to ten krwiak ktory mialam ...ale marudze

ide roic krokiety z kapustka kiszona i grzybami jiuz mi slinka cieknie.....:)


Ja też miałam takie upławy i poszłam do lekarza to dał mi zaszczyki i byłam na L4,wszystko potem bylo już dobrze, plamienia jak nazarie sie nie pojawiły, także lepiej idz do lekarza

A krokieciki też uwielbiam i może podeślij parę priorytetem :-D;-)
 
Dziewczyny wy sobie nawet nie wyobrażacie jak ja bym chciała iść na grzyby. Jak ja lubię te łażenie po lesie. A jak lubię grzybki w zalewie. Ale mama mi już szykuje. Jak zjedziemy na święta to potem pozabieram wszystkich domowych przetworów i słoiczków. I będę się rozkoszować polskimi przetworami i daniami na obczyźnie :-)


Ja na grzyby wybieram sie z mężem w sobotę jak będzie ładna pogoda chociaż ani ja ani on nie mamy pojęcia o grzybach:-D ale weźmiemy książkę o grzybach i będziemy zbierać a potem dam komuś żeby mi sprawdził:-) a jak nie nazbieram grzybów to może chociaż szyszek nazbieram na choinkę ;-);-)
 
Cześć Dziewczynki :-)
Dzięki za odpowiedzi na temat duphastonu. Jednak kupie jeszcze jedno opakowanie i będę brała do końca 16tc a potem stopniowo odstawię.
Pogoda dziś taka :baffled: że z domu nie chce się wychodzić ale zbieram się i lecę do apteki.

Miłego dnia:-)
 
reklama
Hej kwietnióweczki,

Wczoraj, jak zwakle we wtorki i czwartki, poszłam na jogę. No i niestety lekko się nadwyrężyłam, brzuch pobolewał mnie do wieczora i zaczęłam trochę się martwić. :-( Przyjełam w ciąży zasadę, że dopóki nie ma ostrego bólu i plamień nie panikuję. Na szczęście dziś jest wszystko porządku. Zastanawiam się tylko czy nie powinnam poszukać zajęć dla kobiet w ciąży. Jednak karnet mam wykupiony na rok, a w moim fitness klubie nie ma typowych zajęć dla ciężarnych. :-( Chyba będę musiała o tym porozmawiać na następnej wizycie.

oj, wydaje mi się, że powinnaś zmienić na ćwiczenia dla cieżarnych, zwłaszcza, że źle się czułaś po jodze...

nenius pracujesz jestes w stresie i nie dosypiasz dlatego magnez szybciej z ciebie wychodzi pij wodę wzbogaconą o mg :)

masz rację, to faktycznie może mieć wpływ...pogadam z ginką w sobotę, może da mi magnez dodatkowo?


hm.. ja tez bym bardzo chetnie poszla do lasu na grzyby:-) dzisiaj mialam koszmarny dzien.. mase latania, zalatwiania i jeszcze z sunia bylam u weterynarza.. okazalo sie ze jest w ciazy i to bardzo mnogiej.. widzialam maluchy na usg i odrazu mi sie przypomnialo jak to swojego babelka niedawno ogladalismy.. z ta roznica, ze wetka u niej naliczyla conajmniej 9 babelkow:szok: ciekawe co my teraz zrobimy.. juz mamy 2 psy, a tu jeszcze taka gromada... cos mi sie wydaje, ze bedzie mega ciekawie..

o rety, niezla gromadka :-D

ja dupahston odstawiłam z dnia na dzien i nic mi nie było i z polecenia lekarza po nim brałam luteinę i teraz tylko witaminki

ale luteina to przecież to samo co duphaston (tez progesteron), w sumie w luteinie to nawet chyba większa dawka.
 
Do góry