reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

dzięki dziewczyny za życzonka
mąż pamięta - dzwonił i zapowiedział ze bedzie wcześniej- to ja zmykam na miacho może cuś mi w oczko wpadnie


szczęśliwa- striptiz i fajki to prezent w sam raz dla niego- byłby szczesliwy:-D:-D:-D ale ja nie umiem:-(
 
reklama
Kamile napewno wszystko bedzie ok, moja Julka nie raz spadala i to z roznych wysokosci i nic jej niejest(jest twarda sztuka)Twoj Kajtus tez jeszcze nieraz spadnie czy to z luzka czy z czegos innego kochana to taki chrzest bojowy, trzymam za was kciuki i nieobwiniaj sie, a na pocieszenie dam przyklad bardzo tragicznego na pierwszy rzut oka wyopadku kuzynki szwagierka polozyla bujak z dzieckiem 4 miesiecznym na stole w kuchni podeszla starsza curka i zrzucila bujak na kafelki:szok:(to byla ewidentnie wina matki!)dziewczynce pekla czaska, teraz mala ma 2,5 roku tak jak moja Julka nic jej niejest jest zdrowo rozwijajaca sie panna bez zadnych skutkow wypadku, takwiec dzieci to bardzo elastyczne i wytrzymale bestie;-):tak:

zuziunia striptiz nie taka trudna sprawa, rozluznij sie dasz rade;-):-)...wszystkiego naj z okazji rocznicy

buziaki dla wszystkich bobaskow:*


a ja dalej sie rozpakowywuje po wczasach, caly pokuj zawalony ja sprzatam i konca niewidze, maly spi a Julia oglada bajki o ksiezniczkach, zaczela od "pieknej i bestii", musze sie wziasc za jakis obiad .
 
Witajcie :)

Kamile kochana wierze, że wszystko będzie dobrze z Kajtusiem, trzymamy kciuki i odezwij się.

Zuziunia gratulacje i wszystkiedo najlepszego na kolejne lata z M:tak:

Skunkanka Vojty nie zazdroszcze:baffled: i trzymam kciuki - oby Bobath wystarczył:tak:

Ja musze sie wybrac do miasta po zakup dodatkowej partii śliniaków, bo nie wyrabiam z tymi co mam:-p
 
cześć,
zuizunia, no to będziecie szaleć wieczorem, a pomysł ze striptizem jak najbardziej trafiony:tak::-D:-D

młody śpi, więc lecę pozaglądać na wątki, mam nadzieję że u Kamile już lepiej, też mnie wczoraj ciary przeszły jak dostałam tego smsa, oby było dobrze, musi być!

Mamy 5 miesięcy!!!
 
hej dziewczynki!

ja tylko sie przywitac wpadlam bo na nic czasu nie mam ostatnio... poźniej popiszę

kamile trzymam kciuki, reszty nie czytalam :))

do poźniej

buziole:-)
 
Hej babeczki:-)
U nas dzionek cieply.M wlasnie nie dawno pojechal do pracy a ja mialam isc z miskiem na spacer ale usnal:-)
Dostalismy paczke z hippu:tak:jaka niespodzianka:happy2:Sa jakies ulotki w niej,sloiczek z jabluszkiem,krem do ciala i buzki,kaszka mleczno-ryzowa,lyzeczka i herbatka jablkowa z melisa.Jest tez kupon z ktorym mozna isc do rossmana i otrzymac jeszcze jedna paczke.

Dziewczyny mialam zapytac Was z jakiej firmy dajecie dzieciaczkom sloiczki,herbatki itd??No i czy dajecie juz kaszki jesli tak to jakie i w jakiej ilosci??Ja ni daje i nie mam pojecia kiedy mam zaczac...narazei tylko daje jabluszko lub jabluszko z marchewka i zaupke marchewkowa z ryzem no i herbatke i tyle...

Kamile trzymaj sie kochana!!Bedzie dobrze!!Ja tez sie pomodle za Twojego skarbka!!:tak:

zuziunia wszystkiego najlepszego!!!!Obyscie zapamietali ta noc;-)Ja tez proponuje striptiz a wczesniej pyszna kolacyjke:-)

skunkanka jeszcze raz zdrowka zebys jak najszybciej byla na silach:blink:

Spaczyna buziaki dla Twojego krolewicza z okazji skonczenia 5 miesiaca:tak:

Ja lec zrobic sobie ciasto na nalesniki poki misiek sie na macie bawi,bo sie obudzil ale jeszcze sie nie domaga mojej obecnosci:sorry2:
Wiec lece i wpadne pozniej!!

Milego dnia kobietki;-)
 
reklama
Witam przedweekendowo!! :happy2:
Zaczynam się powtarzac, ale : nie doczytam, nie odpiszę :-( Do poniedziałku jestem sama z trochę marudnym dzieckiem - nie wiem, czy po wczorajszy szczepieniu, przez upalną pogodę i czy tak sobie po prostu.
Dziadek tez mi jej na spacer nie weźmie, bo... remontuje u nas spiżarkę. Wreszcie rozejm :tak: Jednego i drugiego ochrzaniłam i od razu lepiej ;-) Także dzieć tylko na mojej trochę już ciężkiej od problemów głowie... ale damy radę :happy2:
A kiedyś.... nadrobię zaległości na bb :zawstydzona/y:

Trzymajcie się!

..... jakoś tak głupio pisać nie wiedząc co u Was. Ech, moze wieczorem jak Ania zaśnie, a ja nie padnę razem z nią to nadrobię.
Pa!
 
Do góry