reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2009

Ja tylko na chwilę bogotuję obiad.

Gorącoooooo, upał, młody nie chce jeść!!!:-( a ja mu dziś pycha zupkę ugotowałam. No nic, będzie na jutro.
zmykam nara
 
reklama
hej, ja tez melduje ze wrocilam....
pisze jedna reka bo na drugiej marudka siedzi i tez jesc nie chce...ale u nas to jux normal...
wpadlam tyko na chwile bo w mieszkaniu sajgon, trzeba ogarnac, stos prania do prasowania czeka, a M. u dentysty:) i jeszcze mi mowi przy wyjsciu:"spróbuj posprzatac" wrrrrrrrrrr!!!!! te chłopy :) a jutro mam 1 zajecia w projekcie Aktywna Mama...ehh musze za opiekunka sie rozejrzec... oki, na razie spadam:) moze udaa mi sie zajrzec pozniej

papao:tak::tak:
 
Dziewczyny poradzcie:baffled: małemu nie znika ta wysypka z plecków i ramionka(tylko w tych miejscach ma..) poza tym ciałko i buzia super.Zaczynam podejrzewac ze zwykły Bebilon go uczula chociaz wczesniej było ok:confused: musze zmienic mleko tylko teraz niewiem czy na Nan Ha czy odrazu biec po Bebilon Pepti?:-(
 
Klucha nie będe ci pisac przeciez na temat irl słuzby zdrowia,tutejszy lekarz mi nic nie poradzi bo oni alergiami u dzieci sie nie przejmuja:baffled:jak starszy pił Pepti to robi takie oczy ze mu to daje:szok: ciemnogród i tyle:baffled:
 
no to zapewne wiesz ze oni nie maja takze mlek dla alergikow, jak masz dostep do pepti to moze po prostu kup.
a tak w ogole to ja na tutejsza sluzbe nie moge narzekac moze po prostu trafilam na dobrego lekarza nie wiem ale jak chcesz zrobic testy na alergie to musisz o to poprosic sami cie nie skieruja, moja znajoma tak robila tylko ze jak robic beda testy to jak to ona mowila trzeba miec pelna kieszen kasy bo robia 10 testow na wizycie a jeden test kosztuje 10e i to beda 3 wizyty
 
Klucha maja w aptekach i Pepti i Nutramigen:tak: jak moj starszak pił to mialam na recepte za darmo:tak: co do testów-niewiarygodne poniżej 3 roku zycia,wiec szkoda dziecko kłuc ,lepiej zaczekac
 
no mojej znajomej cora miala roczek jak jej testy robili, no w sumie w aptekach sie nigdy nie rozgladalam moja pije SMA gold i nie mam z nia takich problemow wysypkowych jak ty. tylko najgorsze to to ze musze wziasc puche ze soba bo nie chcem dawac jej innego mleka w pl bo poco mi jakies klopoty gdyby nie pila czy cos
 
reklama
Klucha,ja sie zastanawiam własnie od czego ma ta wysypke,tzn.mysle ze od bebiko bo chcialam zmienic mu i pił je 1,5 tyg i własnie po tym czasie dostał tej wysypki:baffled: od poniedziałku znowu na Aptamilu (Bebilonie)jest ale te krostki nie schodza i sie głowie co zrobić:baffled::-(
 
Do góry