reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Marma, Ty się już szykuj na 12 kwietnia :-)
Super idealnie mi pasuje

Petinka nie mów hop bo nie wiadomo kiedy tą cholerną dyrekcyjną zamkną. Jeszcze wszystko może się zdarzyć :p

Jak mi się chce spać. Musze jeszcze przeczekać godzinę aż tego małego trolla będę mogła położyć bo inaczej szans nie ma...
 
reklama
Hej

ale sie ucieszyłam nowinką o Baby - niech już dziewczyna ma to za sobą, pewnie do wieczorka już bedzie Adrianek outside, o ile nie szybciej:-)

ja z rana musiałam troche popłakać, ponarzekać (na męża of korse), teraz wstawiłam poście; do prania i mi troche lepiej, zaraz jeszcze kawką poprawie....ehh...

troszke mnie podbrzusze pobolewa, tak 1/4 intensywności mojej @ (kiedy to było):confused:, ale to raczej pikuś. Najgorsze są u mnie wieczory, jakiś takie spięcia, mam wrażenie jakby mi mała na odbyt albo nie wiem co jeszcze zeszła i ani zgiąć sie ani schylić, normalnie jakies usztywnienie bolesne

a z tymi mdłosciami i zgagą Emi - to cos faktycznie w tym jest, bo ja jak zgage miałam ostatnio gdzieś w 4 m-cu to od paru dni normalnie powrót i mdłości z rana - normalnie jak na początku ciaży, ....tyle że nie wiadomo jak długo to moze trwać. Pewnie do porodu;-):-D

madziarkas - gratuluje wizyty , i męza w domku;-), widze że mamy podobne wytyczne, ty masz termin dzień przede mną i ostatecznie masz sie stawić dzień przede mną w szpitalu (6 dni po- u mnie to akutra po świętach 1szy dzień). ja jeszcze 3dni przed terminem na usg i ktg do szpitala..rodzimy razem??:-D




oł szit - poszłam na siku, a tam na wkładce, coś ....jakby fragment tego czopu o którym pisałyście, łojoj - pan dr mówił wczoraj że moge troche plamić ale chyba chodziło mu tylko o wczorajszy dzień, bo coś tam miałąm na wkładce...ale TO, To jest jakieś takie gęste podejrzanie. Spoko, wiem przecież że po odejsciu czopa jeszcze można długo łazić...no nie:laugh2: luzik


miłego dzionka:-)
 
Ostatnia edycja:
anisad, sorki ale już pisałam, że w ciązy to sie nie sprawdzam jako wrożka, zakłocenia na linii wywołane przez Groszka :tak:.

Ale Ty mi możesz przepowiedzieć 17.07.2010 A.S.

mitaginka, tak, zdecydowanie rzucamy czarną magię!!! :tak:
 
ja też mam bóle jak na @
nie przejmuj się aenye, to już wszystko nic nie znaczy!!!
mnie wszystko boli od 36tego tc albo i wcześniej i co??
małż zaraz do pracy wychodzi, wróci 21.30 więc też nie rodzę... i sie nie martwię bo mimo, że jak chodzę to mam wrażenie że mi wypadnie, to i tak wiem że to TYLKO WRAŻENIE I DUPA ZBITA!!
 
moim zdaniem bóle jak na @ niewiele znaczą..
ja miałam od początku- najpierw jako oznaka zagrażającego poronienia, potem od 15tc znów, zresztą pewnie pamiętacie...
dlatego nieszczególnie mnie one wzruszają :-D
 
no mitaginko a ja je mam od wczoraj czy przedwczoraj. wcześniej miałam jakieś inne skurcze, których ktg nie widziało. to może u mnie na @ coś oznaczają jednak ?:-D
kładę Młodego spać w południe i zabieram się za porzadek w szafach:-)
ja już zauważyłam, 2 dni zamulam i potem 2 dni energia i coś robię.
a mdłości też mam
to jakoś falami na nas idzie, i g****uzik to oznacza!!!
 
zaraz mnie krew zaleje caly czas mi chorobowe wyplacali a teraz przyszla odmowa i uzasadnienie samymi artykulami napisane i skad mam wiedziec dlaczego jeszcze bede musiala jechac tam pieknie
 
no mitaginko a ja je mam od wczoraj czy przedwczoraj. wcześniej miałam jakieś inne skurcze, których ktg nie widziało. to może u mnie na @ coś oznaczają jednak ?:-D
kładę Młodego spać w południe i zabieram się za porzadek w szafach:-)
ja już zauważyłam, 2 dni zamulam i potem 2 dni energia i coś robię.
a mdłości też mam
to jakoś falami na nas idzie, i g****uzik to oznacza!!!


może jak nas fala złapie to wszystkie popłyniemy - tylko kto będzie donosił na forum nowiny:-D
 
reklama
jankesowa, a zakład pracy Ci wypłaca, czy zus?

aenye- Ty nie możesz dziś rodzić, bo dopiero anisad wywróżyła że obie rodzimy 11. A jak Ty pójdziesz, to jeszcze mnie weźmie... a ja dziś nie mogę i już.
 
Do góry