reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

witamy was w dwupaku :-(
ile mozna jeszcze??
raz lepsze raz gorsze samopoczucie, dzisiaj fatalnie. Boli mnie wszystko. :(
pozdrowionka
 
reklama
za chwile przychodzi moja tesciowa, wiec znikne na jakis czas
a jak sie pojawie to...baby juz bedzie mamuska :-)

ducha ja sie dzisiaj dowiedziałam, ze według przepowiedni dopiero 29 urodze ;-)
 
nati, normalnie myslami cie sciagnelam, nawet sms chcialam juz slac do cie :-) no widzisz, trojmiasto rozpakuje sie ostatnie!

anisad
, a gdzie tam, ja sie takimi *******ami jak fryzjer nie stresuje, raczej doczekac sie nie moge.. w ogole sie nie stresuje dzis, tylko muli mnie okropnie i ta kolka. cholera, teraz z lewej boli. ja pitole, no.
ale maly sie rozpycha, wiec nie rodze jeszcze (ma sie uspokoic przed porodem, nie? dzis jest pobudzony dosc i sie rozciaga non stop, sprawiajac mi jeszcze wiecej bolu, gdy kopnie w te obolale nerki).

morgaine
, a jakie ty imie obstwiasz dla mojego syna? ;-) i tak sie nie poslucham, ale z ciekawoscia poznam twoje zdanie :-D
 
no właśnie ciekawe jak tam u baby.....

ooo, wywołałam nati myślami, właśnie sobie dziś myślałąm ze sie cos długo nie odzywa;-) - oj nam wszystkim już bardzo źle i beee,ale to już ostatnie podrygi, tak sobie tłumacze:tak:
 
no wlasnie trojmiasto bedzie ostatnie :-(
ale co w terminie mam rodzic?? data mi sie nie podoba 10-sty :-(
Juz nawet w biedronce sie pytaja kiedy :-)
 
Witajcie,
Przez tę pogodę dzisiaj senna i rozmemłana jestem. Zgaga mnie w nocy obudziła, spałam na siedząco i po śniadaniu znowu powtórka z rozrywki. Emi - może coś jest na rzeczy? tylko, że mnie od 2 dni (po przerwie) dopadła taka ZGAGA, że szok, ale mdłości i helikopterów żadnych niet.

Za baby trzymam mocno kciuki! Jeszcze trochę wytrwałości i już niebawem utuli Małego.

witamy was w dwupaku :-(
ile mozna jeszcze??
raz lepsze raz gorsze samopoczucie, dzisiaj fatalnie. Boli mnie wszystko. :(
pozdrowionka
A miałam się pytać czy któraś wie co u nati, a tu sama się meldujesz :) Jak widisz w dwupaku długo można, coraz więcej panienek po terminie.
 
A ja na spacer z szwagierką się szykuję :-) trzeba zmobilizować tą moją upartą szyjkę :tak: choć przydałoby się Stasiowi jeszcze podrosnąć.

mitaginka miłych pogaduszek z teściówką ;-)

nati biedaku :( ślę energii trochę !

aenye mam nadzieje ze zdążysz do fryzjera ;) może tak jak piszę Anisad to stres przedfryzjerowy ;-)

ducha włosy odrosną szybciutko! nawet się nie obejrzysz! ale pamiętam jak ja płakałam jak mnie ściął jeden świr. ech :/
 
ale musze sie pochwalic. Robilam ostatnio porzadek w szafie z ubraniami.
Mieszcze sie we wszystkie ubrania z przed ciazy, oczywiscie spodnie sie nie zapinaja ( brakuje doslownie 1-2 cm) ale tak to wszystko dobre. No niektore bluzki za male w biuscie- to akurat ok.
 
reklama
Do góry