reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Dzień dobry :)

W nocy dostałam smska od Skrzyneczki już go wrzuciłam, mały coś dzisiaj strasznie marudził i nie miałam siły wcześniej włączać kompa, próbowałam dospać trochę.
Podsumowując wczorajszy dzień zakończył się znowu wynikiem 3 szt;-) za to dzisiaj juz Aenye no i pewnie Dragonfly :)
Aenye mam nadzieję, szybko dojdzie do siebie bidulka, duży buziak dla dzielnej Mamusi

Ide zjeść jakieś śniadanie bo synek już po swoim a Ja dalej głodna ;-)
 
A ja zmykam na wizyte. Ciekawe co wymysla, czy to juz w tym tyg, czy jeszcze czekac...

Gratulacje dla aenye i skrzyneczki!! Szczesciary! ;)
Reszcie zycze skurczy i czego kto tam sobie zyczy ;-)
 
dzięki Baby ze Ty jeszcze znajdujesz chwilke żeby nas tu "obsłużyć", ...a wogóle jak to ze Skrzyneczką było, bo nie chce mi sie szukać po postach, ona miała cc umówione, czy co....moze cos napisze jak wróci ze szpitala

no i wczorajsza 3-jeczka zamknięta, dziś DZiewczyny juz tylko 2 miejsca zostały:-)


ja wczoraj wieczorem tak do 24 przeżywałam gehenne, skurcze to chyba nie były, ale cokolwiek to było kuło, rwało i przeszywało tak że zastygałam spraliżowana na pół min. Ja sie poważnie o siebie obawiam że coś przegapię...mogły by mi wody odejsć to chociaż jasny i wyraźny znak a tak....

no i tak od kilku dni jest cyklicznie co wieczór....ale za to jak sobie ponarzekałam wczoraj na forum na ciężkie noce i sen tak dziś rewelacyjnie przespałam do 7:30 bez ani jednej pobudki. Ja już to kiedyś pisałam, mam zawsze na odwrót niz tu na pisze także (jak narzekam to potem super, jak mówie ze mnie nic nie boli - to źleee od razu)
także od dzis mówie że nie chce jeszcze rodzić, że mi super w 2-paku i wogóle extra sie czuje, super stan.....:-D

ide jesć
 
antonina nic nie przegapisz, zobaczysz! Mnie skurcze ze snu wybudziły (w pierwszej ciąży oczywiście!) teraz cisza...a miało być dziś... To Twoje drugie śniadanie? Ja po pierwszym (bułka z chudym twarogiem i dżemem niskosłodzonym-wynik 112) a jak u Ciebie?
 
Dzien doberek!
Wielkie Gratki dla aenye - mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie. A swoją drogą ciekawe, skąd się biorą takie krwotoki?
Gratulacje dla skrzyneczki. Szybciutko jej poszlo.

Dragnonfly - trzymam kciuki.

Dranissimo - powodzenia na wizycie.

Ja własnie buty zakłądam i out do lekarza.
Miłego dzionka!!!
 
Gratulacje dla kolejnych mamuś :-) Biedna aenye ta się nie dość na męczyła to jeszcze teraz takie cuda :-( Kurde ja to naprawdę poszłam ekspresem. :-D

Przemuś zdrów jak ryba. Odpukać bardzo grzeczny i spokojny. Przynajmniej na razie. Bardzo zainteresowany tym co się dzieje dookoła i straszny cycuś mamusi. :-D U tatusia na rękach nie jest tak jak na cycusiu mamusi. Butelka i smoczek są be a sutka by z buzi nie wyjmował. Odrywam się na siłę :-D

Teraz wcinam śniadanie puki młody śpi a starszak w przedszkolu ( o matko jak to brzmi )i będę się musiała jakoś ogarnąć. Kacperczak przeziębiony i ma zapalenie spojówek - ściągam teściową.

Ja jestem spuchnięta jak jeden wielki balon, ledwo się ruszam. Twierdzą że ma mi to minąć do dwóch tygodni. Niestety cieli mnie bo moje zrosty po poprzednim porodzie nie chciały współpracować i teraz szycie napierdziela mnie równo. Niby goi się ok ale siedzenie to wyzwanie. Macica praktycznie już wróciła do poprzednich rozmiarów i został mi wałeczek skórno- tłuszczowy.Piersi jak balony, sutki popękane bo młody cycoli co godzinę z obydwóch i jeszcze go dokarmiam bo nie wyrabiam. I powiem wam że po prostu jest pięknie :-D:-D:-D:-D:-D

Doznałam pierwszego szoku związanego z Kacperkiem. Nagle, wczoraj, odkryłam że on nie już już moim małym dzidziusiem tylko chłopczykiem :szok: Jest duży i ciężki ( nie mogę normalnie go podnieść i się zastanawiam czy tak przytył przez te 3 dni czy to ja tak osłabłam) i taki mądry! Przemka głaszcze po główce , chce go przytulać, przynosi mu samochodziki i zabawki, próbuję się z nim bawić i czyta książeczki. Dziś niechciał wyjść do przedszkola do puki nie zrobił Przemkowi papa A ja normalnie mam kryzys 3/4 doby bo bym tylko wyła ze wzruszenia :-)

Później postaram się opisać mój expres porodowy :-p
 
reklama
antonina nic nie przegapisz, zobaczysz! Mnie skurcze ze snu wybudziły (w pierwszej ciąży oczywiście!) teraz cisza...a miało być dziś... To Twoje drugie śniadanie? Ja po pierwszym (bułka z chudym twarogiem i dżemem niskosłodzonym-wynik 112) a jak u Ciebie?


w sumie to ja mam system że tak do 8 staram sie zjeść cokolwiek odrobinę, przeważnie pół kromki chleba z czyms , i po tym nie mierze cukru a po godzinie jem juz normalne śniadanko: dziś kroma chleba raz. i omlecik z 2jaj z jakimis tam dodatkami- jeszcze nie mierzyłam bo dopiero zjadłam...ale przeważnie po sniadaniu mam do 115-120max

a ty tą bułe to taką zwykłą białą???, ja po białym pieczywie to nie za bardzo, raz spróbowałam i odpuściłam, szczególnie ze i tak lubie razowe bardziej:-)

a tak to dżem czy ser spoko moge....



dziewczyny co mają dzis wizyty: powodzenia i czekamy na wieści!
 
Ostatnia edycja:
Do góry