reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
W sumie pasuje, już mam dosc czekania :) Tylko jakos tak psychicznie chyba gotowa nie jestem.Corka wlasnie zasnela i trzeba by bylo ja zawiesc do dziadkow, a to 20 minut drogi....
 
a gdzie sie reszta nierozpakowanych mam podziala? rozpakowuja sie? :-)
anisad nie mam pojecia co to moze u Ciebie byc ale jak sie denerwujesz to zadzwon to nic nie kosztuje (no prawie :p )
 
anisad potwierdzam. ja miałam takie ogromne bóle właśnie jak Ty piszesz, ok. 1 dzien przed:-D

asiunia super że wszystko ok

dziewczyny JUŻ NIEDŁUGO WSZYSTKIE BĘDZIEMY ROZPAKOWANE. tak mało was zostało, czekajcie cierpliwie...tak wiem wiem, wiem jak się to spieszy i fajnie się gada jak kruszynka leży już w łóżeczku obok....leżę na plecach:-D i lekko mi w brzuchu:-D

Marma kurcze no to problemos z Kacperkiem... mój młody ma 2 lata, na razie reaguje ok, ale jak czytam o Kacperku, to sie zastanawiam jak to bedzie...
na razie malej kompletnie nie przeszkadza ogromny halas w spaniu w dzien, ale wiem ze niedlugo bedzie lepiej slyszec, bedzie bardziej wyczulona pewnie i chlopaki co 5 min.beda ja budzic:-( ehh zobaczymy jak bedzie nie ma co sie martwic na zapas...

brzuchole co jecie ? lody? czekolade? :-D oj pofolgowałoby się.
ja omijam pewne rzeczy bo Młoda się pręży czasem.

no i dzisiaj, moje dziecię zrobiło kupę do wanienki!! żadne dziecię wcześniej nie miało takiego incydentu:-D mloda dama pokazała na co ją stać:-D
 
Przemo wywinął mi dzisiaj numer.

położyłam go spać na plecach przychodzę a on śpi na boku:szok: Teściowa twierdzi że go nie ruszała a M nie było....:szok:

Ponoć kwietniówki rodzą trójkami to dziś jeszcze dwie do kompletu !
 
Dzięki Wam dziewczyny za rady.
Póki co boli trochę mniej, moze przejdzie. Jak nie przejdzie calkiem to bede dzwonic lub pojadę sprawdzić. Mam minutę drogi do szpitala jakby co :)
 
Przemo wywinął mi dzisiaj numer.

położyłam go spać na plecach przychodzę a on śpi na boku:szok: Teściowa twierdzi że go nie ruszała a M nie było....:szok:

Ponoć kwietniówki rodzą trójkami to dziś jeszcze dwie do kompletu !
Kubuś przewracał się dziś z pleców na boczek już kilka razy, najwidoczniej tak im wygodniej ;-)
 
Dziewczynki ja jestem ale weny brak do pisania. Nic sie nie dzieje, ide zaraz spac bo po dzisiejszej nocy ledwo ciagne, znowu byl spacerek 2km ale juz pierdziele nie chodze wiecej ile mozna. Ta dobijajaca rodzinka z tekstami ze za malo robie za duzo siedze i nigdy nie urodze ahh te zajebiste rady.... Dobranoc
 
hej!
ja też jeszcze jestem w dwupaku, ale mam nadzieję że dziś w nocy coś się ruszy ;-) tylko nie wiem do kogo sobie nr. telefonu spisać bo już nas niewiele nierozpakowanych zostało!
 
reklama
[
Ducha Ty masz aż 120 km do szpitala!?? Cy coś źle doczytałam? A z tymi paznokciami to tez miałam ochotę pomalować, ale jak wyczytałam, że na izbie przyjęć i tak mi zmyją (bo jak coś się dzieje to obserwują płytkę paznokcia czy nie sinieje i przy cesarce zaburza pracę pulsometru czy coś takiego). Pomalowałam tylko bezbarwnym. :-)

Nooo, 120 km - bo teraz nie siedzę w domu, tam nudy i samej mi sie nie chce siedzieć, a wszystkie rzeczy mam w domu, tzn torby do szpitala w razie w wożę ze sobą ale reszta w domciu (włącznie z fotelikiem), więc chciałabym dojechać :tak:, a co tam...
A paznokcie malowałam u stóp, to w szpitalu nie przeszkadza, jeśli już to tylko na dłoniach nie bardzo na ciemno.
 
Do góry