reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Karina - witaj. :)

Aligatorku
- nie pogratulowałam Ci tej bety wcześniej, zapomniałam. Bardzo się cieszę, że wszystko ok! :)

Ja rano mam wizytę - proszę o ciepłe myśli. Dobranoc. :*
 
reklama
Ja już byłam u lekarza tydzień temu we wtorek i była kropka, serca nie widzieliśmy ale w sumie to wcześnie.Dostałam znowu plik badań do zrobienia w zasadzie dla świetego spokoju bo większość typu WR to wiem jak wyjdzie a resztę robiłam dość niedawno, poza tym mój gin wymyślił sobie ,że mam zrobić toxo IgM znowu choć już dawno temu miałam przeciwciała w obu klasach tzn.że infekcja przebyta.Ale jakieś przypadki na milion są reinfekcji podobno, ok ,niech mu będzie.Jedno co mnie rozczarowało,to że USG dopochwowe zrobił mi na fotelu ginekologicznym ,nie jak wcześniej ( i inni ) na leżance, spieszył czy uznał,że bez różnicy? Nie wiem jak dla Was ale dla mnie to zupełnie inny komfort i zamierzam następny raz powiedzieć,że wolę w stary sposób.
 
Ostatnia edycja:
WITAJ Halina0406
PRZECZYTAŁAM WŁAŚNIE TWOJA WYPOWIEDŹ I MOGE POWIEDZIEC TYLKO JEDNO JA RÓWNIEZ WYGLĄDAM JAK W 4MC A TO DOPIERO POCZATEK 6TYDZIEŃ I DRUGI DZIEŃ...TEZ JEST TO MOJA DRUGA CIĄŻA I SAMA NIE WIEM DLACZEGO MAM TAK WZDĘTY BRZUCH W CZWARTEK 17SIERPNIA MAM WIZYTE U GIN. I ZAPYTAM CZY TO NORMALNE CZASAMI MAM WRAŻENIE ŻE ZARAZ PĘKNĘ I CIĄGLE MI SIĘ COS W TYM BRZUCHU PRZELEWA...POZA TYM MAM STARSZNE ZAPARCIA I FUUU GAZY I CZY TO NORMALNE ...ZA PIERWSZYM RAZEM NIE MIALAM TAKICH PROBLEMÓW A TERAZ OKROPIEŃSTWO...MDŁOŚCI WYKLUCZAJA NORMALNE JEDZENIA WIĘC SKĄD TAKI STAN?I CZY MOGE NP. ZASTOSOWAC JAKIŚ ŚRODEK NA WZDĘCIA CHOĆBY ESPUMISAN...JAK ZNAJDZIESZ NA TO ODPOWIEDŹ LUB SPOSÓB PROSZĘ DAJ MI ZNAĆ...:o)
Witam cię gdy byłam ostatnio u gin. to mówiłam mu o tym że mam wzdęty brzuch to mówił że to normalne,- bo przy pierwszej ciąży tak nie czułam sie. Co do mdłości (trzeba jakoś przecierpieć) ja dużo jem owoców ,i jem 4 - 6 posiłków dziennie (mniejsze porcie), co do gazów ja nie używam żadnych prochów (kiedy można a powstrzymywać kiedy nieładnie oddać gaza) bo działają szkodliwie na ciąże , więc tobie nie radze też, no chyba że gin. pozwoli. Mimo mdłości jedz , postaraj sie zapomnieć o tej dolegliwośći , aby ciąża prawidłowo sie rozwijała jedz dużo warzyw, owoców, ryb, miesa- ale nie pieczonego, ostrych potraw( zgaga) i przedewszystkim nie jedz słodyczy zwłaszcza czekolady bo będziesz miała problemy z oddawaniem stolców,
ale myśle że wiesz o tym.
capslocc żuć te przeklęte pepierosy bo szkodzą zdrowiu tobie i rodzinie , ja nigdy nie paliłam, mąż równiesz. Ja mam 4 letnią córeczkę Anie -czeka na rodzeństwo- sama jestae jedynaczką. Obecnie jestem cięgle senna, mam mdłości ale staram jakoś o tym nie myśleć. pisz co u ciebie .
pozdrawiam cie cieplutko,
ticker.php
 
Witam dziewczynki
Tak troszkę nieśmiało tu do was zaglądłam.... Można się przyłączyć
Jeszcze nie dawno byłam na forum "zajść w ciążę po antykoncepcji", ale zobaczyłam moje upragnione II 07-08.
09-08 byłam na becie, wynik 303 mIU/ml (ale nie zabardzo wiem co to znaczy) Dziś idę powtórzyć betę.
Powodzenia. Możecie mi pomóc z rozszyfrowaniem?
 
cześć wszystkim
Karolcia trzymam kciuki!!
wszystkim z ładną betką gratuluję...zastanawiam się gdzie i ja mogę ją zrobić, bo szczerze mówiąc zaczynam wątpić , czy ja w ciąży jestem. mam jakąś głupią fazę.
najpierw, jak pomyślałam, że jestem w ciąży- byłam ciut podłamana. nie planowaliśmy, miałam powazne problemy zdrowotne, które teraz zapewne się powtórzą. ze dwa dni chodziłam jak struta i bałam się najzwyczajniej.po kilku dniach stwierdziłam, że wesoło będzie w domu i jakoś damy radę.
dziś marzę, żeby to była dziewczynka i ze strachem zaglądam do łazienki, czy oby nie ma jakiegoś plamienia.
właśnie zmierzyłam temperaturę. uparcie 36,4C.....
 
Hej kochane....
jestem po betce i progesteronie.....wyniki niestety jutro bo mi sie nie widziało jechac do gł. labolatorium do katowic....ale myślę, że jutro sie wszysto wyjaśni....
tylko sie boje, że sie okaże, że to nie ciąża...bo w sumie to tylko jeden test zrobiłam...
no ale zobaczymy jurto....
betka powinna mi okreslic, który to tydzień, tak?
i to sie powinno zgadzać z tygodniem wg. om, tak?
ale mam stacha....

buziaki.

i doszły mi kolejne objawy....mam strasznie dużo sliny....musze bez przerwy przełykać...no i wieczorem...taki wstrętny metaliczny smak w ustach.....
 
Ostatnia edycja:
Karolcia nie denerwuj sie tak zobaszysz bedzie ok, a stres niczemu nie sluzy no i brawo za nowe objawy :) one sa typowo ciązowe...

Natasza to na prawdę dziwne z tym usg dopochwowym na fotelu gin, nigdy sie z tym wczesniej nie spotkalam. ja zawsze mam na lezance i jest to duzo bardziej komfortowe

Agnes witamy w naszym gronie :) Gratulacje!!! a co do betki to nasza joll jest ekspertka w tej dziedzinie, na pewno pozniej sie odezwie i rozwieje twoje watpliwosci :)
 
reklama
Agnes,miło Cię tu widzieć, na kiedy wypada Ci termin?
anawoj -nie masz okresu,test dodatni, nie panikuj, testy na plus mylą się niezmiernie rzadko.A jakim termometrem mierzysz temp?Ja mam taki jeden debilny elektroniczny, zresztą drogi jak nie wiem, który co pomiar to inna temperatura.Poza tym temp wewnątrz ciala jest wyższa niż na powierzchni więc jeśli mierzysz zwyczajnie pod pachą to sama wiesz.Zresztą gdyby sam wzrost temp.świadczył o ciąży lub jej braku to nie byłoby testów i USG ;-)
karolcia, trzymam kciuki za wyniki, ja też robiłam progesteron ale bety już nie (chyba jedyna z forum ;-) ),progesteron miałam wysoki co i tak nie odwiodło mojego lekarza od uwagi,że jakby coś się działo to od razu Duphaston.
a_gala, dzięki za opinię, tym bardziej będę wiedziała o co prosić na następnej wizycie (czyli za 2 tygodnie).
 
Do góry