reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

u mnie jakos mniej czarno-chmurowo :-) cos czuje, ze fasolka jest silna i da rade nerwowej mamie wariatce :-D poki co plamien nie ma, normalne, ciazowe uplawy ;-) takze git. musialam sie troche przeforsowac na tym weselu.

joll, u mnie tez zawroty glowy (jak o tym mysle, to bardzo dziwnie, ale mam je jakos mniej wiecej od samego zaplodnienia - niesamowity jest ten nasz organizm). glownie, jak odchylam glowe do tylu, nawet lekko, albo gwaltowne ruchy. i od wczoraj tez mnie ciagnie podbrzusze jakby na @, bola jajniki, raz jeden, raz drugi... ale w sumie to normalny objaw. trzeba sobie tylko nie wkrecac apokalipsy - a to trudne ;-)

musze przyznac, ze troche deprymuje mnie obecnosc mezczyzny w naszym gronie :-D obiecuje, ze bede sie starac o powsciagliwosc w mowieniu o pipkach, dolegliwosciach intymnych i takich innych babskich bajerach ;-) Qlfon, miej sie na bacznosci, nie wiem, czy chcesz czytac nasze wywody (ktore z biegiem czasu, znajac zycie, stana sie baaaardzo soczyste ;-) )
 
reklama
Hej) Zafasolkowane Kwieciste!

nie mogę się doczekać widoku mojej fasolinki, miałam umówioną wizytę na dzisiaj, ale po lekturze na "dobry lekarz" stwierdziłam, że nie oddam się w ręce pani rzeźnik, natomiast supergin Dariusz Zarotyński dopiero wrócił z urlopu i pierwszym wolnym terminem jest sobota...

Dziewczyny, a co z Waszymi działaniami w tej kwestii, czy Macie już ustawione terminy?
Niektóre z Was Robiły już betę, ja chyba jutro wybiorę się na betkę i morfologię krwi.
Może jakieś podpowiedzi, pomysły, rady, he?

AENYE, jak cudownie, że Działasz nam domek, JESTEŚ WIELKA :tak:
 
musze przyznac, ze troche deprymuje mnie obecnosc mezczyzny w naszym gronie :-D obiecuje, ze bede sie starac o powsciagliwosc w mowieniu o pipkach, dolegliwosciach intymnych i takich innych babskich bajerach ;-) Qlfon, miej sie na bacznosci, nie wiem, czy chcesz czytac nasze wywody (ktore z biegiem czasu, znajac zycie, stana sie baaaardzo soczyste ;-) )

mam mieszane uczucia w tej kwestii, z jednej strony wolałabym, by trzymał się z daleka od kompa, a zamiast tego ...masował mi stopy, albo plecy, alboooo...nic z tych rzeczy...
a z drugiej mańki...
...może dzięki takiej lekturze stanie się nieco bardziej empatyczny

wczoraj zaproponował mi spacer po lody...z moim zawrotnym zawrotem głowy

myślę, że z wyraźnym zakazem wstępu stanie się stałym bywalcem naszego intymnego światka
 
musze przyznac, ze troche deprymuje mnie obecnosc mezczyzny w naszym gronie :-D obiecuje, ze bede sie starac o powsciagliwosc w mowieniu o pipkach, dolegliwosciach intymnych i takich innych babskich bajerach ;-) Qlfon, miej sie na bacznosci, nie wiem, czy chcesz czytac nasze wywody (ktore z biegiem czasu, znajac zycie, stana sie baaaardzo soczyste ;-) )

Proszę NIE!
Ja MUSZĘ wiedzieć wszystko!
QLfowi nie straszne: grzybice, zachcianki, humory, obolałe piersi zawroty głowy, rzyganie,
biegunki, bolące dziąsła, łupanie w krzyżu, ból jajników, ślinotok, czarne wizje, apokalipsy,
skandale, zawody miłosne, głupi faceci, źli mężowie, cały świat do dupy itp. itd.
Jak czegoś nie będę wiedział to umrę ...

Odzywać się za często nie będę ale śledzić muszę bo to mój psi/ojcowski obowiązek.


ps. e e w końcu sam poszedłem po lody ale kupiłem oczywiście nie takie jak trzeba :-|
 
Ostatnia edycja:
spoko, uprzedzalam jeno o mozliwych drastycznopodobnych wpisach ;-) juz dwoje dzieci na BB rodzilam i wiem, czym to grozi :-D obsesja maniakalna ukierunkowana na dziecko, ciaze w ogole, cycki, pipki i porod w szczegolnosci ;-)
a co do braku lodow w zabce - trzeba bylo isc do innego sklepu :p

napisalam do admina, zobaczymy, coz sie stanie :-)

joll, ja mam poki co wizyte na 2 wrzesnia. moj gin supergin ma zapisy na poczatku miesiaca na przyszly miesiac (maslo maslane). taki oblegany. ale chyba nie chce nawet szybciej isc. zawsze jak szlam ok. 6tc to nic nie bylo widac. u mnie jakos dluzej to trwa. a ja sie strasznie schizowalam, juz mialam wizje, ze dziecka w ogole nie ma, puste pecherzyki i tp. 2 wrzesnia to bedzie jakis 9tc. chyba wytrzymam..

a betke zawsze robie - jakos takie uspokajajace do badanie. robisz jednego dnia, a potem dwa dni pozniej o podobnej godzinie. i musi co najmniej 66% proc urosnac, moj gin co prawda mowil, ze jak urosnie min. o 100% to jest dobrze. u mnie bylo 6-krotnie wiecej, wiec sie uspokoilam na maksa :-) po prostu MUSI byc OKA :-)
z badan ciazowych - u mnie w przychodni jest taka opcja jak 'profil ciezarnej' czy jakos tak, wtedy wszystko robia naraz. na toxo badanie trzeba miec jakos do 10tc, to moze za jednym razem zrobic? 5 fiolek wezma i bedzie spokoj na pare miechow ;-) najlepiej zadzwon do gina i niech ci powie, co najlepiej zrobic.

buziaki na dzien dobry :-)
 
No u mnie samopoczucie takie jakbym wcale w ciazy nie byla i to mnie zaczyna martwic...wymiotowalam do kiedy miala przyjsc @ i kiedy nie przyszla ja przestalam... cycy oczywiscie wielkie jak balony i dotknac nikomu nie dam...zapach miesa mnie odrzuca na 5 metrow...i do tego brak apetytu...waga mi zaczela spadac ...wczoraj rano wazylam 64,6 a dzis juz 63,2 i tak sobie leci w dół...i ta glowa mi boli...ale za to ochota na sxik jest ogromnaaaa!!!!
 
niusiaagusia, to u ciebie jednak calkiem sporo objawow ;-) a rzyganko czy zwykle nudnosci naprawde nie sa warte wyczekiwania ;-) bosz, mam nadzieje, ze nie bedzie tego u mnie za duzo.. tego objawu sobie nie zycze.
 
Dzien doberek babeczki :))

czytam i czytam Wasze opowiesci i dochodzi do mnie, ze chyba slabo wyedukowana jestem jesli chodzi o ciaze...nie mam pojecia co to jest betka na przyklad. wizyte u lekarza mam jutro ale iwem ze w Anglii wszystkie badania robi sie dopiero po 12 tygodniu, bo oni uwazaja, ze jesliw czesniej cos bedzie nie tak to sie nic nie da zrobic. Nasz szczescie jest caaaaaale mnostwo polskich ginow wiec uz sie zapisalam na sobote :)
tak poza tym mam niesamowite skurcze w @...czy to normalne czy powinnam sie tym zmartwic?? pomozcie babeczki
 
reklama
Do góry