reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

No prosze, objawy juz obserwujemy:tak:
U mnie tylko sennosc na razie ale nauczona doswiadczeniem az sie boje co bedzie dalej:-)

Ps Dziewczynki porozsylalam wam zaproszenia do grupy zamknietej;-)
 
reklama
jak Wam niedziela mija? my odwiedziliśmy naszych sąsiadów, miało być tylko na kawkę poranną, a zostaliśmy na obiad i %. to znaczy panowie uczcili rychłe powiększenie rodzinki buteleczką finlandii.

mogłabym spać cały czas, ewentualnie z przerwami na jedzenie. mdli mnie non stop, raz mocniej raz słabiej, ale tylko na niesmaku w ustach się na szczęście kończy.
aenye odpocznij, poleż, a jak się martwisz to leć do lekarza/szpitala i każ się badać. a co tam. wymagaj od nich, w końcu z naszych podatków mają pensje!!
czy jest na forum jakaś mamuśka z podlasia??

...no mnie właśnie cały weekend mija na spaniu i jedzeniu, w "wolnych chwilach" oglądam californication (nie lubiłam seriali dopóki nie poznałam Qlfa, to już trzeci serial, jakim mnie zaraził)
wczoraj Qlf wyskoczył na bluesa, a ja z zawrotem głowy jednym okiem pożerałam Duchownego
 
ja sie californicatoin nie zarazilam na razie, chocicaz mocno zarazliwe talatajstwo ponoc ;-) za to z uwielbieniem juz dwa razy obejrzalam wszystkie sezony 'desperate housewives', a i dexterem ani housem nie pogardze ;-) nie, odkad mam dzieci uwielbiam seriale.... niezle podsumowanie roli mamuski ;-)
 
ja sie californicatoin nie zarazilam na razie, chocicaz mocno zarazliwe talatajstwo ponoc ;-) za to z uwielbieniem juz dwa razy obejrzalam wszystkie sezony 'desperate housewives', a i dexterem ani housem nie pogardze ;-) nie, odkad mam dzieci uwielbiam seriale.... niezle podsumowanie roli mamuski ;-)

...no właśnie dexter i house to właśnie te dwa pozostałe, zapomniałabym o 6 stóp pod ziemią
pora na 3 sezon californi
DOBRANOC AENYE I WSZYSTKIM
NIECH MOC BĘDZIE Z NAMI
 
Witam wszystkie mamuśiowate... to i ja dołącze do waszego grona,pare dni temu zobaczyliśmy te wyczekane 2 kreseczki, to nasze 3 dziecko( dość trudne w staraniach...) ale tak sie cieszymy ze wkońcu sie pojawila ta malutka fasolka...
Wizyte u lekaza mam za 3 dni(w czwartek) i wszystko bedzie juz jasne... w/g naszych obliczeń ...od poczecia to termin bedzie na 1 kwietnia...a w/g ostatniej @ to na 6 kwiecień...

Boże ... dziewczyny jak ja sie ciesze...my sie cieszymy...narazie nic nie mowimy nikomu az do konca 3 miesiaca...tak dla bezpieczenstwa...

Pozdrawiam!
 
Dziendoberek.
Melduje sie w poniedzialkowy poranek:-)
Wczoraj rilowalysmy wiec dzis oczy na zapalki bo chcial nie chcial o 7.30 maly pobudke zrobil, onjaow nadal brak wiec generalnie dziwnie sie czuje bo w poprzedniej ciazy jak zaraz po testowaniu sie zczelo:eek:
Milego dnia kobietki;-)
 
Hej Dziewczyny... wczoraj wlasnie zobaczylam upragnione dwie kreseczki :)) zaskoczenie niesamowite, gdzy z chlopakiem staralismy sie przez 3 lata i nie moglismy zajsc. Przestalismy sie starac jakies 2 miesiace temu, gdzy zachorowalam na zapalenie pluc. teraz nie dosc ze jestem zdrowa to jeszcze w ciazy!!! czyz to nie cudowne!!! Lekarza mam dopiero pojutrze, ale 30 czerwca mialam badanie USG i wtedy gin powedzial, ze wlasnie owuluje. Tak wiec na pewno wtedy to sie stalo...no chyba ze juz wtedy bylam w 2 czy 3 tygodniu, ale on by to chyba rozpoznal po usg prawda?? z moich okresow nic sie nie wyliczy bo mialam okres 3 dni przed i 3 dni po rzekomej owulacji....takie oto dziwny przypadek ze mnie....

Tak czy inaczej jestem w ciazy!!! wg moich obliczen wychodzi poczatek kwietnia i az serduszko mi sie cieszy widzac tak cudowne forum Kwiecien 2011...
Zycze wszystkim przyszlym mamusiom jak i sobie spokojnej i zdowej ciazy i juz sie nie moge doczekac przyszlym rozmow na temat malenstwa rosnacego w brzuszku.
To forum jest mo szczegolnie bliskie, gdyz moja mlodsza siostra jest Majówką 2010...jej Olivia Gloria jest sliczniutim bobaskiem i super ze beda sie z Jasiem razem wychowwywac :) Tak, ja czuje, ze to chlopiec...tak samo jak podejrzewalam ze jestem w ciazy, zanim jeszcze okres mi sie spoznil...zgaga, wielekie bolace piersi i skurcze macicy...

Pozdrawiam wszystkie Kwietnióweczki
 
Witam Wszystkie w tym Nowe Kwietniowe!

Leniwy weekend się przedłużył, jegomość -leń się rozpanoszył i zapowiada, że się tu rozgości. Nic mi się nie chce, NIC.
Cycki bolą, w głowie się kręci, w krzyżu łupie, w brzuchu ciągnie @-podobnie, czuję się jakby koś zmielił mnie w maszynce i ulepił od nowa.

A jak Wasze samopoczucie?
 
reklama
witaj martucha,
będę okropna, jak to dobrze, że nie tylko ja czuję się taka przemielona:-p
to, ze nic mi się nie chce, to pikuś....w gardle ciągle mnie dławi, ślinotok non stop, zapachy drażnią, czarne myśli na wszelkie tematy przychodzą do łba....
 
Do góry