reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

kocham te teksty szkrabów:) Natusia też już zaczyna zdania smiesznie budować, najśmieszniej wychodzą kiedy mówi w pierwszej osobie, np pytajac mnie gdzie idę pyta jak ludź "gdzie idziesz mamo" a jak chce by wymyślić jej cel (uwielbia bawic się,że chodzi do sklepu, szkoły,pracy, w różnych częściach pokoju się znajdują;) ) pyta wtedy "gdzie idzie ja mamo?";-)
 
reklama
Eywa super takie dyskutowanie ;) mnie też się strasznie podoba jak Adi tak ładnie odmienia :)

Kozica świetnie :)

kupiliśmy Adiemu puzzle i powiedziałam mu, żeby poszedł się cioci pochwalić a on do niej:
"ciociu te puzle są niezwykłe"

a dzisiaj oglądał chmury jak byliśmy na placu zabaw i w pewnym momencie:
"mamusiu zobacz piękne chmury"
 
Witajcie dziewczynki .Oj długo mnie nie było ,chyba z 2latA...Pamiętacie mnie troszkę co ??
Co u Was kochane ?Jak Wasze szkraby słodkie ?
Moja Oliwka to już taka DZIEWCZYNKA a nie dzidziuś.Mówi pięknię ,chodzi do żłobka ,refluks,alergie -wszystko się skończyło .
Ja pracuję ,przeprowadziliśmy się ,a ponadto jutro moja córeczka wyjeżdza nad morze z tata i z teściową ,ja dojeżdzam do nich w piątek -pierwszy raz na tak długi czas się rozstaniemy .
Już mi się płakać chcę ,ale z drugiej strony cieszę się ze bede mogła cały ten czas poświęcic w końcu sobie .
Ale i tak będę płakać
 
hejo

odświeżam wątek. od lat nikt tu nic nie pisał. może przyjdzie komuś powiadomienie o nowym poście.... i się odezwie.
pięc lat minęło dziewczęta i łezka się w oku kręci jak przypomnę sobie tamten czas. naprawdę dzięki temu forum, Wam no i oczywiście WĄTKOWI ZAKUPOWEMU miło wspominam tamten czas... a teraz....
Life goes on!
 
Kochana, wieki tu nie wchodziłam, ale na fb ciągle jesteśmy z dziewczynami i rozmawiamy :)

Co u Ciebie?
Wpadnij do nas n fb
 
Do góry