reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Witam i ja

Ja nie byłam i nie będę. Tak jak i w pierwszej ciąży. W UK nie chodzi się do gina. Jedyne badania gin. jakie miałam w pierwszej ciąży to już jak mi się zaczęła pierwsza faza porodu.

U mnie tez tak jest, a planowane usg jest jedno, poprzednio robilam dodatkowo 3d.


witam wszystkie kwietniowe mamy...mam termin na 4kwietnia ...jest to moja druga ciąża...w moim domku juz biega niesforny dwulatek...przy pierwszej ciąży nie wiedziałam co to złe samopoczucie ,mdłości itp a tym razem jest fatalnie...tylko bym spała ale jest to nie możliwe jak mąż liczy na obiad po pracy a synek sam sobą się nie zajmie :O) taka z niego mamy przylepa:O)...mam cały dzień mdłości...brak apetytu...ciągłe wzdęcia (tylko po czym)jak nic praktycznie nie jem bo mi po prostu nie smakuje...byłam ciągłym nałogowym palaczem(stop przy dziecku i w domu nie palę)fasolka znów była powodem rzucenia ...ale mam nadzieje że tym razem na stałe...cóż skrótem o mnie...ale to dopiero początek bo mam jak każda mama ogrom pytań i wątków na które chciałabym uzyskać odpowiedzi ,wskazówki bądź po prostu zdanie...POZDRAWIAM WAS KWIETNIÓWECZKI!!!TRZYMAJCIE SIE CIEPLUTKO!!!

Zgadzam sie ze kazda ciaza inna, ja meczylam sie z wymiotami w popredniej ciazy, teraz zaczely sie mdlosci ale jeszcze nie wymiotuje.

Cześć laski:-)

Ja w pracy dziś sama. Może troszke posciemniam, bo nie ma bata nad glową.
Powiedzcie mi, czy wasi pracodawcy już wiedzą o waszych ciążach, a jesli nie to kiedy zamierzacie o tym powiedzieć? Ja tak się zastanawiam, bo pracuję w sumie od kwietnia, gdyz wcześniej byłam na zwolnieniu, macierzyńskim i częsciowym wychowawczym. Nie bylo mnie w pracy przez 1,5 roku:tak:
Kurcze, ale się zdziwą jak im powiem, że niebawem znow rozstaniemy się na trochę.
Myslę, że tak po 10 tc można by powiedzieć, a co wy o tym sądzicie?

Ja szefowej juz powiedzialam.
Gotowalam dzis barszcz bialy i zjadlam ale teraz sie zastanaiwm czy to byl dobry pomysl, wole sie nie rusac bo jak wstane to prosto do lazienki.
Milego wieczoru
 
reklama
No wlasnie latam jak najeta siku i piersi mi pekaja ale piersi to nie obiaw rowniedobrze moga zapowiadac miesiaczke postanowilam jutro z rana zrobie 2 test a ja nie wyjdzie to i tak udam sie do gin i zobaczymy co mi powie dziekuje za odpowiedz i moze do napisania:)
 
no ja nie aniolkowa, ale tez napisze
- morfologia
- grupa krwi (bo nie mialam wczesniej oznaczonej)
- cukier
- mocz
- toxoplazmoza
- HBS
- HIV
- WR
przy czym pierwsze 4 pozycje musze miec juz na poniedzialek

tak, ja na pierwszą przygotowałam morfologię, badanie moczu i oczywiście betkę
oznaczenie krwi miałam robione, ale mamy zestaw konfliktowy i pomimo antyglobuliny po poronieniu mam zrobić jeszcze raz
 
No wlasnie latam jak najeta siku i piersi mi pekaja ale piersi to nie obiaw rowniedobrze moga zapowiadac miesiaczke postanowilam jutro z rana zrobie 2 test a ja nie wyjdzie to i tak udam sie do gin i zobaczymy co mi powie dziekuje za odpowiedz i moze do napisania:)

piersi to nie objaw? ja już po 2-3 dniach od owulacji miałam bolące i nabrzmiałe
myślę, że z tym siusianiem to wielce prawdopodobne, (oczywiście jeśli nie Masz problemu z zapaleniem pęcherza)

Kup test i Poczekaj na poranny mocz
 
Witaj sisi86 ...ja w pierszej ciąży tak mialam.test byl negatywny,dostalam progesteron,bo ciaza jakby byla i nie byla...tak mi powiedziala gin i urodzilam po 9 miesiacach synka ponad 4 kg...poczekaj pare dni i powtorz test,ale rano z pierwszego moczu...albo betke zrób...buziaczki...
 
mam opcję na owoce
na obiad ugotowałam pierogi z truskawkami( zamroziłam zbiory z naszego ogródka)
a teraz jeszcze zagryzłam pomidorówką.

co tu taka cisza?
 
reklama
Witajcie popołudniowo. :)

Kasia - witamy w naszym gronie. :)

AguHan - ja dopiero w pracy powiem, jak skończymy I trymestr. To ze względów umowo-pracowych i osobistych.

Anawoj - mnie też nie mdli. CZY POWINNAM SIĘ MARTWIĆ tym, że mnie nie mdli...? :(

Karolcia - temperaturę najlepiej mierzyć tuż po przebudzeniu, jeszcze zanim wstaniesz z łóżka, najlepiej o tej samej godzinie. Podwyższona powinna być przez ok. 100 dni od zapłodnienia - do czasu wytworzenia się łożyska - tak mi przynajmniej dziewczyny na forum NPR napisały.

Joll - ja Ci jutro napiszę po wizycie, jakie badania dostałam. Oby wszystko jutro dobrze wyszło...
 
Do góry