reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Karolcia - ale ja musiałam do gin iść, bo kwetsia przyjmowania leków musiała zostać u mnie wyregulowana. Za chwilę w wątku fasolkowym wstawię zdjęcie fasolinki. Chyba niepotrzebnie panikuję. Miałam tak nieregularne cykle (od 28 do 40 dni), że do poczęcia mogło dojść później, niż przyouszczałam i ciąża też jest przez to młodsza. Ale ja taka obrzydliwa panikara właśnie jestem. Jutro na betę pójdę (i tak ją muszę zrobić) i się uspokoję - ufam, że tak będzie.

No My juz tak mamy, że panikujemy....nie mart sie...na pewno wszystko jest dobrze.....i dzidzia rosnie...i ładnie sie mamusi pokaże na nastepnym USG!

dziewczyny...a ja mam takie głoopie pytanie....jak dotykacie brzucha to jest zimny czy ciepły....bo mnie sie czasami taki chłodny robi i sie denerwuje czy to czasami nie jakieś problemy z przepływem krwi...wiem, że fasolka jest dużo niżej...ale jakos tak mnie to wystraszyło....może dlatego, że przed tamtymi stratami mój brzuch się robił taki lodowaty....
 
Cześć, chciałam się przywitać z wszystkimi "kwietniówkami". Właśnie dziś testowanie wyszło nam pozytywne.

GRATULACJE! :D

Karolcia - ja też mam chłodnawy, czasem ciepły, także to chyba z ciążą nie ma nic wspólnego. Za to mnie teraz troszkę boli po tym, jak mnie dokładnie pougniatała dziś przy badaniu. :]
 
Krakowinka ja na Twoim miesjcu bym zmieniła lekarza, idź gdzieś za 2 tygodnie żeby dzidzi zbytnio nie naświetlać,,,dobre usg to podstawa. Jak cykle masz tak różne to się nic nie martw, pewnie później zaszłaś :). Głowa do góry! Jutro ja też idę na betkę bo mąż mnie męczy,,,wszystkie wyniki mi pozabierał i sam je analizuje na internecie i nawet nie wie, że ja więcej wiem od niego ;). A i mówił po wynikach bety, ze będzie dziewczynka,,ale to już chyba sobie wymyślił :).

Mój brzuszek jest ciepły ale to pewnie dlatego, że ja cała jakaś gorąca i duszno mi.
 
witam wszystkie mamusie kwietniowre dzieki kochane za wsparcie i kciuki ale niestety juz po zawodach zycze wam jeszcze raz spokojnej ksiazkowej ciazy:*
 
No ja jestem już po pierwszej wizycie.Mam leki,luteinke i nospe dostałam bo jest wcześnie żeby zapobiec ewentualnym skurczom i za tydzień na kolejne usg. Mam dużo odpoczywać i śpię całymi dniami a w nocy filmy oglądam. Co do temperatury brzuszka się nie zastanawiałam ale zazwyczaj jest ciepławy??????????

KAŻDY DZIEŃ JEST WALKĄ O SZCZĘŚCIE I MIŁOŚĆ
 
No ja jestem już po pierwszej wizycie.Mam leki,luteinke i nospe dostałam bo jest wcześnie żeby zapobiec ewentualnym skurczom i za tydzień na kolejne usg. Mam dużo odpoczywać i śpię całymi dniami a w nocy filmy oglądam. Co do temperatury brzuszka się nie zastanawiałam ale zazwyczaj jest ciepławy??????????

KAŻDY DZIEŃ JEST WALKĄ O SZCZĘŚCIE I MIŁOŚĆ

no to teraz prosze sie stosowac do zalecen lekarza, duzo lezec i odpoczywac :)
bedzie dobrze :)
 
hej dziewczyny:) ja jestem prawie w 7 tyg ciąży miałam już usg ale nawet zdj nie dostalam bo pani doktor powiedziała ze jej sa potrzebne:( a już sie ucieszyłam ze pokaze zdj swojemu chłopakowi jakie mam maleństwo w sobie...no ale mam nadzieje ze za 2 tyg na następnym usg juz zdjecie jakieś dostane:) pozdrowionka kwietniówki :)



 
Ostatnia edycja:
reklama
kasiu - na drugi raz przed usg powiedz,że życzysz sobie zdjęcie do domku, najwyżej niech dwa zrobi.z drugiej strony dziwna baba, niby nie domyśliła się?
bajtel - proszę leżeć, łykać tabletki i relaksować się.
sisi - jeśli tylko test wyszedł negatywnie, to wcale nie musi oznaczać braku ciąży. pozdrawiam serdecznie i jeśli nie teraz, to życzę szczęścia następnym razem

dziś na obiadek upiekłam musakę. natchnęło mnie, bo na tvn pokazywali w "smaki miasta" grecką knajpę ZORBA. robili właśnie musakę i rożki szpinakowe z ciasta fito. fajne
cała rodzinka się objadła, nawet najmłodsza latorośl wcięła ze smakiem całą porcję.
 
Do góry