reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
teraz produkuje sie juz mleko właście i ono takie jest a w początkowej fazie karmienia leci najbardziej wodniste żeby dziecko się napiło zwłaszcza teraz gdy jest ciepło a dopiero potem leci takie gęstsze, moja położna sie śmiała, że to jest trochę jak zupa i drugie danie ;-)
 
my też po spacerku
z Martysią, mamą i M.
mała darła się w niebogłosy (mimo że przebrana, najedzona), moja mama wzięła ją na ręce, próbowała wcisnąć jej smoka, efekt odwrotny, tylko ryk i ryk
wreszcie ja ją wzięłam, ponosiłam chwilę na rękach i zasnęła, więc włożyłam do wózeczka i spacer doszedł do skutku ;)
ale początki spaceru są ciężkie jakby nie było
też muszę poszukać chusty
 
dziewczyny jakie mleko mm kupic?? Mam nan ale zaczal po nim ulewac i kupa zielona . Chyba kupie bebilon opienie ma jeszcze najlepsze.
MITAGINKO my to te same problemy mamy. moj plakal ale jak wlozylam do wozka to mu sie podobalo wlasnie i zasnal i spi juz 3h :szok:

DZIEWCZYNY Z JEDNEGO CYCA 60ML oszalalam ze szczescia
 
Ostatnia edycja:
hej laski

ja tylko na sekundę pochwalić się że od wczoraj nie mamy pępuszka:))
M w pracy a ja cały dzień ogarniam chacjende bo jutro robimy grilla pępkowego :D

qiss dla brzuchatek- jeszcze chwilka i będzie po wszystkim dziewuszki!
 
moim zdaniem enfamil tez najlepszy:)

mitaginka gratki spaceru:)
jankesowa gratki sciagnietego mleka:)

ps. zapielam sie w spodnie, ale ciasne jak cholera:-D i wystaje opooooona nad pasem hihihihihi
 
Witajcie BB-Ciotki!
Od wczoraj jesteśmy w domu!
Anielka jest boska,cudna, wspaniała i ach i och!!!!
Poród szybki - o 12 podpięta pod oxy o 15:30 Mała wyskoczyła! Bez ZZO, przypomniało mi się jak było za późno! Z nacięcięm, ale zszywał mnie doktorek tak genialnie, że nic nie czułam. Teraz czuję,ciągnie trochę itp, bez kółka nie da się siedzieć :( a i przy chodzeniu nie jest fajnie -kaczy chód. Opieka w szpitalu rewelacja!
Aniela ciagnie cycka od samego poczatku ochoczo i sprawnie, jest małym żarłokiem. Sutki troche bolą ale daję radę. Zaczyna mi się dzisiaj mały nawał, zobaczę jak to będzie.

Położna przyjdzie we środę. Niestety weekend o drodze i święta, ale w razie czego mam ja pod telefonem.

Dzisiaj zaliczylismy wizytę prababci - ale nie moglismy jej odmówić, taka dumna z wnuczki i szczęsliwa, godzinę ją tuliła na kolanach a Mała spała.

Tatus zarejestrował dzisiaj Skarbka, za 2 tyg dostaniemy pesel.

Ogarniam się w domu i staram się wykorzystać wolny czas dla siebie lub na sen.
Będę zaglądać, ale nie wiem z jaką częstotliwością.

Pozdrawiam wszystkie świeżo upieczone Mamy i im gratuluje.
Wszystkie Ciotki ściskamy!
Zdjęcia wkleję, kiedy indziej, dzisiaj juz koniec kompa.
 
reklama
asiunia jak tam Josh reaguje na brata? nie wiem moze pisalas a ja przegapilam :zawstydzona/y:
nie nie pisalam :-) a Josh dobrze... nie zapeszajac :-D kiedy nie robi sie afery z powodu Madusia (mam namysli kiedy np przychodza goscie i ślecza nad wozkiem tudzież łozeczkiem 10min "ohuując" i "ahhując") to wszystko ok,ale wlasnie jak za dlugo ktos nad Madim stoi podniecajac sie jego osoba, Josha to z lekka denerwuje bo nie jest w centrum uwagi i wtedy by z checia uderzyl mlodego, ale ja staram sie go angazowac nawet w karmienie bo im szybciej go to znudzi tym dluzej nie potrzebuje blizszego kontaktu z malutkim.
Pozatym sam od siebie przychodzi mu dac buziaki, czy poprostu zagladac jak sie ma, czasami sam od siebie przykryje kocykiem wiec nie jest zle. Ale tatus nadal jest w domu. Zobaczymy jak bedzie jak zostaniemy sami w 3 ;-) ale mysle ze nie bedzie tak zle, bo Madus uwielbia jedzenie "na chodzonego" (najwiecej wtedy zjada :-D ) wiec mi to pasi i Joshowi bo jestem mobilna a nie uziemiona :-D hihi

dziewczyny jakie mleko mm kupic?? Mam nan ale zaczal po nim ulewac i kupa zielona . Chyba kupie bebilon opienie ma jeszcze najlepsze.


DZIEWCZYNY Z JEDNEGO CYCA 60ML oszalalam ze szczescia
po pierwsze to gratuluje :-D reka czy laktatorem?

Po 2gie my przy Joshu mielismy Bebilon (u nas sie nazywa Aptamil) i teraz tez kupilam dla Madusia bo chcialamgo uzywac, a zajezdzamy do szpitala a tam polozne oswiadczyly ze oni wycofali Aptamil ze szpitali bo co chwile znajdywali jakies swinstwa w srodku i odradzaja kupno i musielismy wybrac inne.No szok normalnie!
W PL pewnie inna produkcja i sie tym nie martw, a ja moge ci polecic z czystym sumieniem :-)
 
Do góry