reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Ella1 to trzymam kciuki!! Może sie uda:-) kiedy planujesz zrobic test? ja juz dołaczałam do stycznióweczek i niestety ...ciązy brak. Teraz znowu sie nakreciłam i czekam ...czekam....czekam ...
 
reklama
Noelle- test zrobie w poniedziałek bo wtedy powinno już wyjść. Ja się na marzec nakręciłam i też kicha-tzn wiem że cos było, ale się nie utrzymało. Teraz też "wiem" ale do terminu @ nie chcę się nakręcać. Wystarczy, że w styczniu poroniłam, miesiąc temu nie wyszło...teraz coż- 3mam kciuki za Kropka, ale jak będzie czas pokaże. Za pierwszym razem wyszło do sztycha i mamy Julisię ;-) Może teraz się też uda wreszcie.
Powodzenia i mam nadzieję ro regularnego napisania po teście ;-)
 
Jeśli możesz to dopisz :-)
Ja testowałam w poniedziałek we wtorek powtórka i są piękne dwie kreski ale co parę chwil chodzę jeszcze i sprawdzam żeby nie znikły przypadkiem.
Dziewczyny ja @ mam na piątek ale kupiłam najbardziej czuły test i wyszło :tak:
 
Neli- witaj- jaki test kupiłaś? Mnie tez korci strasznie żeby zrobić ale dopiero w pon/wt mam termin @. Nie chce znów rozczarowań dlatego czekam do pon...

krolewnazmarcepana- też jestem krakowianką ;) Ja na razie nie wiem nawet czy jestem w ciąży na pewno, ale Ty możesz zrobić wątek w stylu "Poznajmy się" gdzie można będzie coś więcej o sobie napisać, poznać się i przedstawić na wzajem jak dziewczyny będą dołączać :)

Póki co mnie cyce trochę bolą i brzuch czasem troszeczkę...innych objawów brak.
Powodzenia!
 
Neli- witaj- jaki test kupiłaś? Mnie tez korci strasznie żeby zrobić ale dopiero w pon/wt mam termin @. Nie chce znów rozczarowań dlatego czekam do pon...

krolewnazmarcepana- też jestem krakowianką ;) Ja na razie nie wiem nawet czy jestem w ciąży na pewno, ale Ty możesz zrobić wątek w stylu "Poznajmy się" gdzie można będzie coś więcej o sobie napisać, poznać się i przedstawić na wzajem jak dziewczyny będą dołączać

Póki co mnie cyce trochę bolą i brzuch czasem troszeczkę...innych objawów brak.
Powodzenia!

dobry pomysl z tym watkiem :) zrobie jutro bo teraz pisze z telefonu
a i na liste dopisze tez jutro :)

a co do czulych testow ja kupilam na allegro, @ mialamna wczoraj a test wyszedl mi w czwartek popoludniu juz pozytywny :)
 
Patrzę i oczom nie wierzę :szok: kwiecień 2013 :-D
Ogromne gratulacje dziewczyny. Samych radości i zdrowych, cudownych donoszonych maluszków :-)
 
reklama
Witam:-)
To i ja się dołączam.
Ciąża narazie potwierdzona 4 testami i to wszystkie przed spodziewaną@:-D
Wg kalkulatora termin mam na 6 kwietnia.
 
Do góry