reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Dziewczyny podaję nazwy tych testów Pink Test a drugi Acon Test .
Dziś zaliczyłam już swojego Ginka wiem że za wczesnie bo jeszcze tam nie było nic widać ale zmierzył i powiedział że na 99,9% ciąża. I według Gina termin mam na 6 kwietnia :tak:.
 
reklama
Neli no super !! :)))
ja ide do gina we wtorek :p udało mi sie umówić to lekarza który zastępuje mojego i zobaczymy czy bedzie coś widać, wg. moich wyliczeń to będzie już 6 tydzien ( 5 tydz i 1 dzien) nie wiem jak to podawać :p bo niby 6 tydz piszą a dopiero 5 sie zacznie :p

a bierzecie jakiś duphaston albo luteine ??
mi lekarz kazał brac i terz biore 2x1 duphaston, własnie musze wykupić i test przy okazji jeszcze kupie ;d;d ciekawe do kiedy to bede musiała brac ;p

Lena_no: WItaj ! powiksza sie grono ;d
 
Hej dziewczyny!
Niestety sie do kwietnioweczek nie dopisze:( @ eh.... moze za miesiac sie uda!! trzymajcie sie!! Powodzenia!!!:D
 
Witajcie.
Miałam nie pisać, ale głupio tak czytać, czekać i nic się nie odezwać. ;)

Królewnazmarcepana-a czemu bierzesz duph.? Mnie lekarka na razie nic nie kazała brać mimo wcześniejszego poronienia :(

Neli- super-gratulacje :)

Ja u ginki byłam dzień po owu i kazała sie oszczędzać i trzyma kciuki...mam zadzwonic po teście...co dalej nie wiem. Nie wiem czy powinnam ją prosić właśnie o duph czy lepiej nie podtrzymywac na siłe na samym początku bo natura wie co robi...nie wiem :/

Lena- witaj :)

Noelle- przykro mi :( cóż...powodzenia za miesiąc! Maj też jest cudnym miesiącem ;) Kto wie czy się tam nie spotkamy, bo u mnie też jeszcze nic nie wiadomo.
 
Ostatnia edycja:
Noelle jaka szkoda :( ehh @ wredna ;/ ale nastepny cykl na pewno bedzie udany :)))

Ella: nie wiem czemu mam brac duphaston;p ja nie poroniłam nigdy :p ale podczas starań musiałam sie wspomagać clo i potem od 15 dc brałam zawsze 10 dni duphaston zeby mieć normalny cykl bo jak nie brałam to mogłam nie mieć @ 2 miesiące :p i może dlatego kazał brać w przypadku ciąży dalej bo skoro bralam go od 15 dc to jakbym odstawiła po 10 dniach a byłabym w ciąży to wtedy z tego odstawienia mogłabym poronic

ale wole dmuchać na zimne i biore to :p
 
Dzięki dziewczyny za miłe słowa!!
Zbieram sie w sobie by powalczyc za miesiac.
Wam kochane zycze powodzenia!!i szcześliwego rozwiązania w Kwietniu!!!:*
 
Krolewnaz marcepana- to faktycznie bierz bierz i sluchaj lekarza. W koncu przynajmniej teoretycznie powinni sie znac ;)
 
Witam kwietniowki 2013 :) ja jestem kwietniowa mama 2012 i rok temu mialam ostatni okres... az sie lezka w oku kreci jak sobie przypomne moment w ktorym zobaczylam dwie kreski :) powodzenia kochane, czeka Was piekne 9 miesiecy a pozniej wspaniala reszta zycia :)
 
Noelle przykro mi:-( ale mocno trzymam kciukasy żebyś w następnym miesiącu ujrzała II:tak:

Ja umówię się dopiero na wizytę w przyszłym tygodniu;-)
 
reklama
Witam dziewczyny
Noelle głowa do góry będzie dobrze wiem że łatwo mi pisać ale ja o pierwsze dziecko starałam się rok a tym razem nie wiem jak się to udało że za pierwszym razem, musisz może przestać myśleć tylko o tym jak tu zajść w ciążę pomyśl o sobie zrób coś tylko dla siebie i na pewno się uda :tak: 3mam kciuki i mocno w to wierze że w sierpniu jeszcze nam tu napiszesz że się udało :tak:
 
Do góry