reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

reklama
dziewczynki u mnie też blada, ale wierzę, że będzie dobrze, w końcu jeszcze ma czas, w niedzielę będę robiła drugi test i liczę na to, że już będzie druga ciemniejsza...a w tygodniu pójdę do gina poproszę o skierowanie na betę i wtedy chyba bardziej się uspokoję :tak: w pierwszej ciąży nie prowadziłam obserwacji cyklu i dowiedziałam się o ciąży w 42 dc, wtedy miałam już ciemne...a to mój dzisiejszy test Zobacz załącznik 485951
 
Dotkas sa dwie kreski jak nic :) ja tez mialam blada na poczatku :d
mialam zrobic jeszcze wczoraj test ale 5 to juz przesada :p poczekam na wtorek na wizyte :dd:))))
 
Oj widzę, że jest więcej takich bladych kreseczek ;) Ja czekam do niedzieli i robię trzeci - mam nadzieję jednoznaczny- test. Choć właściwie jestem już w 99% pewna, że gdzies tam we mnie jest ta mała kruszynka!W środę idę do gina i wtedy udam się na betę. Pozdrawiam wszystkie mamuśki ;)
 
Królewna- 5 testów- OMG!:szok::-D:-D Prrrr szalona! :-D Jak wyszły pozytywne to daj spokój :-D

Anka- Spokojnie- jakbym ja wstawiła fotke mojego testu z dziś to z lupą albo mikroskopem byście tej drugiej krechy szukały :-D taka blada jeszcze niestety :zawstydzona/y: no ale coż..4 dni wcześniej przed @ to szału ni ma.
Kupiłam dzis 2 testy różne- jutro zrobie 1- moze wyjdzie ciut ciemniej rano to dam M razem z dzisiejszym, niech się cieszy, bo ten dzis to troche żenada żeby chłop z lupa krechy szukał :-p
A drugi test zrobię w pon lub wtorek bo we wtorek mam do ginki dzwonić...pewnie betek każe zrobić.

Własnie skończyłam robic takie małe pudełeczko w którym dam M test ;-) Ponaklejałam jakieś pierdółka i wyszło trochę cukierkowo ale co tam :-D Mój wie i tak od początku, no ale "oprawa" na potwierdzenie musi być.
A Wy już powiedziałyście przyszłym Tatusiom??? Jakie reakcje?

Kasiol- powitać, powitać :tak::-)

Zaczyna nas przybywać- dobrze :tak:
 
Anka, ja w sumie też pewność już mam...prowadziłam wykres i po wykresie wyraźnie widać ciążę i dodatkowo miałam plamienie implantacyjne, więc nie mogło być inaczej ;-):-)

Ella, ja zrobiłam jak mój R wyszedł do pracy, miałam mu pokazać test i tak Go poinformować, ale nie wytrzymałam niestety zadzwoniłam i powiedziałam, jest bardzo szczęśliwy :tak::-) zresztą wczoraj jechaliśmy po testy, a tak to On już od kilku dni podejrzewał, że chyba w ciąży jestem, pierwsze ogromne i bolące piersi, nie sposób się do nich dotknąć, a druga sprawa, zasypiam jak tylko położę głowę na poduszce w ciągu dnia, co u mnie jest niespotykane odkąd Amelcia jest na świecie :sorry2:...na początku nie mógł uwierzyći chyba z 4 razy pytał czy aby napewno :-D
 
A ja mam problem ponieważ nadal karmię Kubę piersią.W dzień nie ma sprawy bo je wszystko ale na dobranoc i w nocy jak się budzi cycek musi być :sorry2:i nie wiem jak to zrobić bo chyba będąc w następnej ciąży już nie powinnam karmić:zawstydzona/y: pomóżcie dziewczyny.No i oczywiście gratuluję wszystkim zaciążonym:tak:
 
Super, że tyle nowych kwietnióweczek się nazbierało:tak:
Jeśli mowa o testach to ja też już 5 zrobiłam:-D A w zanadrzu mam jeszcze 2;-)
Ale moja tempka lekko dzisiaj spadła i zaczynam się nakręcać ciążą biochemiczną:-(
 
reklama
widze ze nie tylko ja poszalalam z testami :) ale robilam tezbete :)

a moj jak powiiedzialam ze musi cos zobaczyc to od razu zapytal czy w ciazy jestem :d
 
Do góry