reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Hej dziewczyny
Nie no ja tylko dwa i dwa pozytywne :tak:
A do mojego M chyba dalej nie dociera bo jeszcze dziś się mnie pytał czy oby na pewno testy są pozytywne i czy gin się nie pomylił:-D

widze ze nie tylko ja poszalalam z testami :) ale robilam tezbete :)

a moj jak powiiedzialam ze musi cos zobaczyc to od razu zapytal czy w ciazy jestem :d
hahaha to dobre pytanie zadał :tak:
 
reklama
Ja zrobiłam jeden test i wystarczy.Tyle się w tym miesiącu napracowaliśmy,że chyba nie poszło na marne:-D Mało tego,mam dziwne przeczucie,że rośnie mi tam dziewczynka-Zuzia:-)W pierwszej ciąży wiedziałam,że będzie chłopak i lekarz już na USG prenatalnym to potwierdził;-)
 
Tak? No to myślę,że niedługo się przekonamy:-D Czy Wy dziewczyny macie jakieś objawy ciążowe?Bo ja jak narazie NIC.Czuję się suuuuper:tak:
 
Dzień dobry przyszłe mamusie :) Myślę, że nieśmiało mogę do was dołączyć. Dziś ujrzałam na teście bladą kreseczkę (10 DPO) Mam nadzieję, że do terminu @ ta kreseczka nie zniknie!!
 
ewa witaj i gratuluje :) jedynymi objawami jakie mam to bolące (.)(.) i mega senność.
julianka witaj :) ja też pierwsze II kreseczki ujrzałam w 10dpo :) gratulacje!!

jeśli chodzi o płeć to my cicho marzymy o dziewczynce, bo synka już mamy, ale Bóg da co da i tak będziemy kochać:tak:
W pierwszej ciąży byłam na 100% pewna, że będzie dziewczynka, ale na usg w 17 tyg lekarz ściągnął mnie na ziemię:-D
 
Ja natomiast od początku byłam pewna, ze urodzę synka! Nawet gdy ginekolog na na USG stwierdził, że prawdopodobnie będzie dziewczynka - ja wiedziałam swoje! Tym razem jestem pewna co do córeczki :) Nawet sen miałam o córce i tej samej nocy mojej siostrze śniło się, że urodziłam córkę...coś w tym musi być :tak:
A co do objawów to mam bolące piersi, boli mnie lewy jajnik i podbrzusze. Trochę więcej sikam ale ja ogólnie dużo sikam więc drastycznej różnicy nie widzę.
Powiedzcie mi dziewczyny czy przytulanka na początku ciąży lepiej ograniczyć? Ja się po prostu boję, że mogą zaszkodzić....wiem pewnie mam schizy ale taka już jestem strachliwa...

PS.Sprawdziłam kalkulatorem i termin porodu przypada na 10.04 2013 :)
 
Ostatnia edycja:
Pozdrowienia z plazy :) dzis relaksujemy sie nad zalewem pod miastem :)
Witam kolejna nowe przyszla kwietniowke :)
Z objawow to ja mam poki co jedynie bol cycow i czasem cos tam w podbrzuszu ale nie szczegolnie. Zrobilam dzis ten drugi test majac nadzieje ze moze cos wyrazniej wyjdzie ale niestety nadal takie ledwie co. Z tym ze z Julka mialam tak ze test mi wszedl negatywny nawet w dniu @,a ja i tak wiedzialam swoje jak teraz ;)
Zycze wszystkim spokojnego wakacyjnego i pelnego slonca dnia :)
 
Julianka 10.04 to moje urodziny:tak: Tego dnia rodzą się fajni ludzie:-D Naprawdę:-)A co do przytulanka to najlepiej zapytać swojego lekarza.Myślę,że jak ciąża przebiega prawidłowo to nie ma przeciwwskazań.A w ciaży są jeszcze fajniejsze doznania haha.Znam to z poprzedniej ciąży :D
 
reklama
Witam :-), nie wiem czy dołączę. Mam 23 lata, i już około roku staram się o dzidzię. I właśnie wczoraj miałam chyba owulację. Ostatnią @ miałam 15.07. Cykle mam 26-dniowe, z partnerem kochałam się 24.07, 26.07 i 28.07. Czy jest jakaś szansa na to, że będę w ciąży? Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :-)
 
Do góry