reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

dziekuje ;)
Julianka najlepszego ! :)))

a u nas bedzie niecałe 3 lata różnicy i tak w sumie miało byc :)
szczerze mówiąc to nie polecam ( z własnego doświadczenia) i nie popieram wielkich róznic wieku ;/ ogólnie przez połowe zycia rodzenstwo nie ma ze sobą nic wspólnego ;/
 
reklama
Ja sobie nie wyobrażam tak dużej różnicy wieku jak 6-7 i więcej. Sama wiem to po sobie. Moja siostra jest ode mnie młodsza o 9 lat. Wszędzie za mną łaziła jak była mała. Spokoju mi nie dawała. Miałam ja po dziurki w nosie.
To samo jest teraz między naszym Antkiem, a bratem męża, który ma 11 lat. Jak mały go zobaczy to tylko woła Krzyś, Krzyś i koniec. Nasz się chce bawić, a Krzysiek kombinuje jakby tutaj uciec. Kończy się płaczem Antka.
 
Dziewczynki my chcieliśmy taką małą różnicę wieku,pewnie jeszcze nie raz będę padała na nos ze zmęczenia,ale zawsze marzyłam o dwójce dzieci.Mnie jest obojętne co się urodzi,byle zdrowa kruszynka,mężowi marzy się synuś.Nelka urodziła się 1,5 miesiąca za wcześnie i było troszkę problemów (nie wydolna oddechowo,zapalenie płuc,przestała jeść,w rezultacie po urodzeniu była 3 tygodnie w szpitalu),ale najważniejsze że rozwija się dobrze,i nie odbiega od rówieśników:-). U nas będzie 14 miesięcy różnicy,i wszyscy mi mówią że pierwszy rok będzie ciężki,a później już znacznie lepiej;-)
Ja jeszcze nie dodaje suwaczka,chcę poczekać jak zobaczę serduszko
Cytrusikja w ciąży przytyłam 9kg,a i tak zostało mi 2kg,brzuch miałam malutki,jak się nauczę wrzucać zdjęcia to wkleję zdjęcie z dnia kiedy poszłam rodzić,miałam w ten dzień sesję ciążową.
Pozdrawiam wszystkie kwietnióweczki
 
cytrusik, też jestem przerażona drugim maluszkiem przy moim synku. Smyk jest ruchliwy, absorbujący, a do tego przeokropnie wrażliwy i delikatny. Na razie dzielenie miłości, czasu, uwagi na dwoje dzieci wydaje mi się kosmosem... mam nadzieję jednak, że przy morzu miłości i cierpliwości oba maluchy będą szczęśliwe i pełne poczucia bezpieczeństwa. Ale trudne zadanie przed nami :sorry:
 
chyba każda z nas ma ten lęk jak sobie poradzi z dwójką. Na pewno wiele się zmieni i trzeba będzie na nowo się zorganizować a miłość i tak rozdzielimy na troje:-D nie zapominajmy o naszych połówkach :-p i każdemu poświecimy tyle czasu ile tylko będziemy mogły dać
 
mnie tez troche przeraza to chociaz moj synek jest grzeczny i lubi dzieci ciekawi mnie jakie to drugie bedzie:) no i czy synek wytrzyma to ze wiekszosc uwagi bede poswiecac temu nowemu malenstwu niestety nie da sie oszukac zale noworodek potrzebuje ciaglej uwagi, nie bede miala nikogo do pomocy oprocz napoczatku mojego M..
ale potem wszystko synkowi wynagrodze:)i planuje raz na jakis czas zabierac go gdzies sama bez malenstwa np na lody,pilke:)zeby wzmocnic nasze relacje:)


a ja sie obudzilam rano a moj mezczyzna przez sen raczyl sobie polozyc noge na moj brzuch.....
nic nie boli nie ma plamien..czytalam ze dziecko jest dobrze chronione myslicie ze moglo sie cos stac?
moj m wazy prawie 100 kg nie bolal mnie brzuch calym ciezarem raczej noga nie lezala ale nie wiem jak dlugo tam byla
dziewczyny w ciazy spia na brzuchu dlugo..nawet przez cala ciaze ale jakos sie zmartwilam..
 
ladies spokojnie nic maleństwu nie grozi.
Mój synek potrafi przez sen wiercić dziurki swoimi paluszkami u nóżek w moim brzuchu :-p a Łuki potrafi położyć mi nogę na brzuch ale nigdy tego nie lubiłam bo jest mi po prostu niewygodnie i zawsze mu zdejmowałam gicołkę:laugh2:
 
Cześć :)
królewno
spełnienia marzeń i samych radosnych chwil!!
A u nas będzie między dziećmi rok i 9 m-cy bo drugie zmajstrowaliśmy córci w pierwsze urodziny ;)
 
reklama
Dziewczynki czytam o Waszych obawach co do miłości do drugiego dziecka,i mam podobne obawy,czy będę potrafiła podzielić miłość na dwa.Koleżanki ,które mają dwójkę dzieci mówią że to przychodzi samo,więc staram się na razie o tym nie myśleć.
Pracujecie dziewczynki,czy siedzicie na zwolnieniu?Ja jestem na zwolnieniu,ale tylko ze względu na córeczkę,nie chciałam wracać do pracy i zostawiać jej z opiekunką,gdybym nie zaszła w ciążę to poszłabym na wychowawcze.Ale za to w zeszłej ciąży pracowałam prawie do końca,poszłam na zwolnienie trzy tygodnie przed porodem:-)



 
Do góry