reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Ja poproszę na razie na 20.04, chociaż nie wykluczam, że w międzyczasie poproszę o zmianę 🤭 to pierwszy pełny cykl po przerwie z owulakami i mierzeniem temperatury, więc zobaczymy, co tam będzie wychodzić w trakcie i termin testowania może się zmienić 😇
 
Hej @KaMaLi , co prawda jeszcze nie testowałam w marcu, ale proszę na 25 kwiatnia o matko, a dopiero był styczeń😳...ale ten czas leci.
Oby szczęście sprzyjało Nam w tym pięknym miesiącu🍀
 
Hej poproszę na ławkę rezerwowa bo w tym miesiącu mam mieć drożność i konsultacje w Bocianie ze względu na niskie Amh.Do in vitro nie będziemy podchodzić bo nie mamy do tego siły jeśli jajowód będzie drożny to będziemy próbować naturalnie jeśli nie ,to tak miało być i odpuszczamy temat starań o
dziecko..
 
reklama
Hej poproszę na ławkę rezerwowa bo w tym miesiącu mam mieć drożność i konsultacje w Bocianie ze względu na niskie Amh.Do in vitro nie będziemy podchodzić bo nie mamy do tego siły jeśli jajowód będzie drożny to będziemy próbować naturalnie jeśli nie ,to tak miało być i odpuszczamy temat starań o
dziecko..
Trzymam kciuki wojowniczko ❤️
 
Do góry