reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

bluelovi a ty kiedy miałaś ostatni @?
ja miałam też podobnie- 27.06 i mi tam się wszystko zgadza i wszystko jest dla mnie jasne i klarowne :) tak się liczy- podaje się pełne, skończone tygodnie i licząc od @ jak martita mówi to mi tak samo wychodzi, no chyba że ktoś ma nieregularne cykle
ja nie mogę powiedzieć w który dzień to się stało bo się staraliśmy cały czas :D ale ovu miałam 10 lub 11.07 bo poznałam po śluzie i te 2 dni bolał mnie jajnik a w dniu spodziewanej @ miałam leciutkie, plamienie małe- i to chyba mogło być zagnieżdżanie, późno coś mi się wydawało ale tak wyczytałam :happy:
 
reklama
Kurczę ..właśnie byłam w toalecie (nr2) i znów mam brunatny śluz.....może to z wysiłku...miewam zaparcia dość często...chyba po witaminach ...myślałam ze już będzie dobrze...tydzień temu lekarz mnie badał i było wszystko idealnie..a tu dziś ten brunatny podbarwiony śluz:(((
 
renia ja om mialam 18 czerwca :)

marzenka i teraz chcesz znac plec przed porodem?? ja to bym chciala core i czuje ze tak bedzie ale zobacze dopiero na porodówce ;D nie martw sie , nie jest to czysta zywa krew , byc moze jesstes tam podrazniona?? u mnie np jest w macicy czy tam gdzies jakiss krwiak i lekarz powiedzial ze moge przez niego krwawic ale narazie po tym plamieniu nic sie nie dzieje .
 
milka<3 w tą sobotę przyjeżdżają do nas nasi rodzice. Teściowe wygadały się że jakiś prezent szykują nam w formie gotówki ;-)

Kurcze, tez bym zjadła pierogi, ale oczywiście takie własnej roboty :zawstydzona/y:
 
kasiunia123, mamy strasznie podobną sytuację :-) Nam córcia też dała popalić jak była malutka, więc nie wyobrażałam sobie mieć zaraz drugiego dziecka, ale zawsze chciałam 2. My też niedługo się wyprowadzamy "na swoje", dotychczas u rodziców w jednym pokoju. Czy teraz też cesarka, co mówi ci lekarz? A mogę się zapytać ile masz lat?


Jeszcze nie rozmawiałam z lekarzem o porodzie, ale podobno po cesarce drugi poród można wybrać czy cc czy naturalny. Ja na ten moment chciałabym cesarkę...
Mam 28 lat pierwsze dziecko miałam w wieku 22 lat, wszystko było planowane:tak: zawsze chciałam być młodą mamą:-D
Może dlatego, że jak przychodził po mnie tata do przedszkola to wszyscy mówili... Kasia, dziadek po ciebie przyszedł:-p

Marzenka, jak byłam zapisać się do gin. to rozmawiałam z pielęgniarką że mogę plamić tak właśnie na brunatno i to jest normalne. A jakby się pojawiła krew to wtedy na izbę przyjęć...

Ja też chcę znać płeć przed porodem, nie wytrzymałabym
 
do mnie dzisiaj teściowa dzwoniła i mówiła że pomidorówkę mi ugotowała :-) biorąc pod uwagę, że tylko zupy mi wchodzą to chyba ją ozłocę ;-) moja mama gotuje mięso dla mojego męża, a jego mama dla mnie zupy - no cudnie. Jeszcze tylko mogłabym leżeć w łóżku zamiast siedzieć w pracy to byłoby rewelacyjnie :-D

Ja oczywiście też chcę znac płeć przed porodem, żeby być przygotowaną, choćby z imieniem ;-)
 
Dzieki Dziewczyny...musze to jutro zmienic...

Bluelovi a co to za krwiak? Bierzesz jakies leki i jakie maz zalecenia od lekarza...

Mnie dzis w pachwinach ciagnie...pewnie przez dwugodzinne prasowanie...
 
reklama
Ja dałam dzisiaj widowisko przed pracą. Standardowo weszłam do sklepu, żeby kupić sobie maślaną bułkę na śniadanie i jak szybko weszłam do sklepu tak szybko z niego wybiegłam. Znalazłam kawałek trawnika no i zaczęłam wymiotować, tuż przy skrzyżowaniu w centrum łodzi. Kierowcy stojąca na czerwonym musieli mieć miły widoczek :crazy: A ja musiałam powiedzieć o ciąży przyjaciółce z którą pracuję i była przy tym widowisku ;-)
 
Do góry