reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

reklama
klaudynaaa w takim razie masz leżeć i koniec. Naprawdę nie wolno Ci się przemęczać, to nie są żarty. Musisz teraz obchodzić się ze sobą jak z jajkiem ;-)
 
któras pytala o krwiaka, lekarka powiedziala ze nie jest az taki duzy zeby zagrazal ze to jakies cos poniedomykane chyba przy zagniezdzaniu ale ja sie na tym nie znam w kazdym razie powinien ssie wchlonac, specjalnie sie nie przejmowac nie zagraza.

klaudyna wszystko minie spokojnie sobie odpoczywaj !! kurde ja bym na te pierozki wpadla cie pocieszyc ale za daleko mam :-Dwszystko bedzie ok wytrzymasz ;*

witam nowa mamusie ;)
 
klaudynaa o rany :( grunt, ze bąblowi nic sie nie stalo i ze rosnie - tego sie trzymaj. odpoczywaj duzo, leż, zobaczysz, wszystko będzie dobrze..
 
Klaudyna, szczęście ze maluszek cały i zdrowy. Nie smuc sie bo maluszkowi w brzuszku będzie tez smutno. Odpoczywaj a wszystko będzie dobrze. Xxxx xxxx
 
Czy macie już umówione usg prenatalne? Ja zapisałam się na 17.09 to będzie 11t 6d nie za wcześnie? Potem nie ma tego lekarza co robi a ja chce robic caly czas na tym samym sprzęcie.
 
Klaudyna biedna to lez kurcze i uwazaj na siebie- ale bedzie dobrze widzisz ze na wizycie ok tylko teraz naprawde trzeba ostroznie...
Tyska witamy :)
 
reklama
Witam serdecznie wieczorem. Ale naskrobałyście cały dzień hehe. Ja to ledwo już żyję. Byłam z córcia na zakupach szkolnych. Do tego 2 godz. Placu zabaw. I jeszcze nie zmordowana. Na dodatek moj piesek kleszcza miał. No i z rana badania, pobieranie krwi no i co,odpłynełam..
 
Do góry