reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Renia, no co Ty , ja pierwszy raz......;-) moj madry lekarz mi kazal , zeby za wczesnie na badanie nie przyjsc, Bo ponizej 1500 nic nie widac. Toc to I ja wiedzialam ze bedzie wiecej. Teraz to juz poczekam na przyszly tydzien z wizyta zeby serducho zobaczyc
Kurczaczek taki stelaz skladany malo miejsca zajmuje . Wanienka z woda jest raczej ciezka wiec na lozku nie wywracalaby sie ale chlapac na lozku sie bedzie... No I plecy bola...
Matrita super nowiny! Teraz to trzeba uwazac na wszystko!
 
reklama
beata a to fajnie, zastrzyk gotówki przed dzidziolkiem jak najbardziej pożądany :D dziadkowie wiedza co dobre ;)

kurczaczek ojej, a to babcie dbają o was! :) jaaaak Ci fajnie :) o jeny, no to Toba porządzilo! kierowcy pewnie zaskoczeni :D a teraz sie lepiej czujesz?
 
i ja tez chcę poznać płeć przed porodem :) chcę wiedzieć jakie ciuszki kupować, pościel, kocyki, jak pokoj urządzic... :)
 
witam się dziewczyny, czytam Was, ale nie chciałam się odzywać dopóki nie zobaczyłam wczoraj na wizycie serduszka :-) jestem po dwóch poronieniach, to moja trzecia ciąża i mam nadzieję, że do trzech razy sztuka :) jak na razie wszystko w porządku, kolejna wizyta za miesiąc, w międzyczasie badania krwi. Mam hashimoto, więc jestem cały czas na euthyroxie, jutro mam wizytę u endo, do tego jestem astmatykiem i atopowcem i moje uczulenie mnie chce wykończyć, ręce wyglądają koszmarnie, a mogę tylko alantanu używać. Co do zakupów, na razie nic a nic nie kupuję, nie chcę się cieszyć zbyt wcześnie, a przypuszczam, że dużo rzeczy dostanę w spadku, chociaż wózek chcę nowy, najlepiej Quinny Mood albo Bugaboo Cameleon, ale to drogość straszna :-p, więc zobaczymy jak to będzie.
 
Tyska witamy, gratulujemy! :)
straty nie przekreslaja szczęśliwej kolejnej ciąży, na pewno będzie w porządku :)
mi tez sie podoba bardzo ten Bugaboo, ale cena kosmiczna.. przeglądam juz net w poszukiwaniu tanszej opcji ;)
 
Tyśka gratuluje i witamy :-)
Milka już mi lepiej, choć cały dzień mnie ciągnie ale co dałam ludziom do myślenia to moje hehe (choć w tamtym momencie nie było mi do śmiechu );-)
 
Witaj Tyśka! Bedziemy trzymac kciuki. Duzo nas jest , wiec napewno pomoze!;-)
Moja mala ma sucha skore I jedna egzeme na rece I jej pomaga masc dermaveel z ektoina ,mam nadzieje ze jej przejdzie....
 
kurczaczek a niech mają ludzie trochę widoków z rana ;)

no, na wszystkich aplikacjach mi pokazuje, ze jestem w 7 tygodniu, fajnie :D dzieciowi w tym tygodniu powstają rączki :D
 
tyśka1986 serdecznie witamy w naszym wspaniałym gronie. Tym razem na pewno wszystko będzie OK :-)

Ja również koniecznie będę chciała poznać płeć dziecka przed porodem, żeby ze wszystkim odpowiednio się przygotować :-)
Ja bym chciała dziewczynkę, mąż natomiast chłopca. Także niezależnie co "wyjdzie" ;-) na pewno będę szczęśliwa, ale oczywiście najważniejsze żeby było zdrowe.
 
reklama
Kurczaczek ja mam pierogi zapraszam :-)
Marzenka u mnie dziś żywa krew :-(
Tuska witaj, gratulacje :-)
hej kochane u mnie dziś kiepsko rano pojawiła się krew, nie było jej dużo ale od razu telefon do gina i miałam przyjechać, na usg ok serduszko biło, bąbel urósł, ale po badaniu na fotelu powiedziała, że mam leżeć odpoczywać nie współżyć i brać luteinę i za dwa tygodnie wizyta oby było tylko lepiej, humor dzisiaj fatalny, jestem załamana, przerażona, wykończona do tego mi niedobrze i słabo...
 
Do góry