reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Zapraszamy :) link do grupy troche wyzej ;)

thgf43r8qgspxm8i.png
 
reklama
Cześć. Duzo nas tu? Jestem na forum z przerwami. Pochłonęło mnie w 2009 roku i z dziewczynami nadal mamy kontakt tyle ze już w innym miejscu i w realu:) szykuje sie na kwiecień 2017
 
Milki sporo tu jeszczepisze a reszta na grupie prywatnej, cofnij się kilka stron i będziesz miała link, możesz sama się dodać i potem czytać i pisać na grupie. Wysłałabym Ci zaproszenie ale nie wiem jak to zrobić :D ja dodałam się sama do grupy.
 
Hej Milki i reszta nowych mam z którymi się jeszcze nie przywitałam. Od czasu do czasu jeszcze tu wchodzę, piszemy na prywatnej grupie (kwietniowe mamy)... link tak jak Dominika 1989 już pisała znajdziesz na wcześniejszych stronach. Dodawany przez naszą administratorkę Joasię.
 
Cześć Dziewczyny :) Chilli dziękuję za zaproszenie...ale próbuje od wczoraj Was znaleźć i bez efektów ...jak wchodzę w ten link na zaproszeniu, to mnie odsyła do jakiegoś tematu "piersi" :) wiec to na pewno nie Wy:)...A korzystając z innych Waszych wcześniejszych instrukcji, tez coś mi nie wychodzi...hmm...może coś doradźcie? Albo wyślijcie proszę jeszcze raz to zaproszenie, to może teraz zaskoczy. ..sorki za problem i będę wdzięczna za pomoc :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Cześć Dziewczyny :) Chilli dziękuję za zaproszenie...ale próbuje od wczoraj Was znaleźć i bez efektów ...jak wchodzę w ten link na zaproszeniu, to mnie odsyła do jakiegoś tematu "piersi" :) wiec to na pewno nie Wy:)...A korzystając z innych Waszych wcześniejszych instrukcji, tez coś mi nie wychodzi...hmm...może coś doradźcie? Albo wyślijcie proszę jeszcze raz to zaproszenie, to może teraz zaskoczy. ..sorki za problem i będę wdzięczna za pomoc :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Zaraz odpale kompa i Ci wyślę jeszcze raz.;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
 
Do góry