reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Arvena powodzenia na wizycie[emoji4] niecierpliwie czekamy na wieści[emoji5]
Witam nowa mamusię[emoji1] tak jak dziewczyny piszą jest całą seria leków *spam* dla kobiet w ciąży z naturalnych składników. Jak byłam w pierwszej ciąży i kupiłam to niestety za każdym razem jak wzięłam ten syrop to wymiotowałam[emoji51] został mi domowej roboty syrop z cebuli i herbata z modem i cytryną[emoji1]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Arvena powodzenia na wizycie[emoji4] niecierpliwie czekamy na wieści[emoji5]
Witam nowa mamusię[emoji1] tak jak dziewczyny piszą jest całą seria leków *spam* dla kobiet w ciąży z naturalnych składników. Jak byłam w pierwszej ciąży i kupiłam to niestety za każdym razem jak wzięłam ten syrop to wymiotowałam[emoji51] został mi domowej roboty syrop z cebuli i herbata z modem i cytryną[emoji1]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Natura wróciła do natury[emoji23]

synuś 12.2011
cora 02.2014
aniołek 05.2017
 
Ja się nastawiam że badanie wykonam, mimo swojej ceny. Chociażby ze względu na wiek (35), nadciśnienie i tarczycę (zaraz idę na konsultację odnośnie tego trzeciego).

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
To trzymam kciuki. Ja porozmawiam na ten temat ż lekarzem potem. Jak będzie blisko tego.

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dopiero teraz wyszłam od lekarza. Jestem załamana bo według wyliczeń serduszko powinno już bić a na usg pusty pęcherzyk :( Mam przyjść za dwa tygodnie.
 
Jestem po wizycie u gin odnośnie tsh. Mam skonsultować wyniki u endokrynologa. Dostałam kolejne skierowania na krew i mocz....

Spytałam się mojej gin czy nie za bardzo biegam na wizyty, zapewniła mnie ze to normalne na początku bo każda z nas chce się upewnić czy wszystko jest w porządku. Dopiero jak ma się czarno na białym to można zacząć normalnie funkcjonować.

Tak na marginesie odnośnie biegania - endo mam dzisiaj o 18tej :)


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też mam 3 dni spóźnienia.Ale moja już potwierdzona[emoji3] termin 18 kwiecien[emoji3]

Trzymam kciuki[emoji173]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Ale suuuper ;-) to już byłaś u lekarza? No a jakie miałaś cykle? Tzn ilu dniowe? Bo ja 28. A ostatnia @ miałam 8.07
 
reklama
Gratulacje.
Na przeziębienie przede wszystkim odpoczynek. Niewiele można brać. Woda morska do rozrzedzenia wydzieliny. Czy leczony czy nie katar i tak trwa tyle samo. Najważniejsze żeby się nic nie poglebilo. Na gardło plukanki. Ale nie powiem ci jakie. Najlepiej iść do lekarza i od razu wypytac co można brać będąc w ciąży.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Dzięki za rady :-)
 
Do góry