reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Witam :)
@kultowa0 ja jestem w 17tc i tez mam brzuch jakbym dobrze zjadla
Dzis wogle mam jakiegos dola tez juz bym chciala wkoncu zobaczyc swoja dzidzie czy wszystko dobrze i wogle bo tez nie czuje zadnych ruchow :)
A kiedy masz wizytę? :) Ja 13 listopada, więc jeszcze ponad tydzień. Jak się ten mały leniuch przez ten czas nie postara, to chyba się zamartwię. zdaję sobie sprawę, ze panikara ze mnie. Ale w sumie trochę uzasadniona, bo już zaliczyłam pobyt w szpitalu w 12 tc :(
 
reklama
@kultowa0 Ja mam 9.11 to troche szybciej Ale juz sie doczekac nie moge :) a z jakiego powodu jak Mozna wiedziec ?
Ja tez w pierwszej ciazy moze pozniej nam dane poczuc :) a mi bratowa mowila ze jakies babelki czula a ja nic :)
 
@Ania199 Ja też kompletnie nic nie czuję. Myślę, że to przez moje jelita, które od poczatku ciąży, razem z całym układem pokarmowym, dają mi w kość okropnie. I non stop mi w nich burczy i rewolucja się odprawia zagłuszając wszystko inne :O
A co do szpitala, dostałam plamienia. Na pogotowiu mnie zbyli: przebadali i odesłali do domu. Kazali wrócić jak się pogorszy. Na drugi dzień strasznie bolał mnie brzuch. Ledwo chodziłam. Plamienie było małe. Chiwlami całkiem znikało, ale ten brzuch.. masakra. Pojechałam szybko do swojej ginekolog bo to był poniedziałek, a ona mnie odesłała do szpitala, i powiedziała, że macica jest bardzo twarda. Tam dostałam na podtrzymanie ciąży pochodną progesteronu (?). Poleżałam tam 3 dni i wróciłam do domu. Tabletki brałam przez 2 tygodnie. Na szczęście wzystko ustąpiło.
 
@kultowa0 a to lipa z tymi jelitami u Ciebie ale napewno jest dobrze trzeba byc dobrej mysli
Ja ostatnio tez mam wrazenie ze mam strasznie twardy brzuch na dol pod pepkiem i tez panikuje :/ najchetniej juz bym pojechala do lekarza ale mam 300 km i tak narazie biore magnez mowil ze jak po 3 tabletkach nie przejdzie to zeby przyjechac ale do czwartku jakos wytrzymam
 
@Ania199 powiem Ci szczerze, ze nie wiem czy to jest normalne ale chyba raczej tak. Bo ja też jak stoję, to brzuch jest twardy jak kamień. Czasem nawet jak leżę. Z tym, że to nie jest cały czas. No cóż wszystkiego się dowiemy niedługo. Na pewno będzie ok :) Daj znać jak poszło :)
 
Dziewczyny macie na oku już jakies fury?
Ja zostaje z moim X-landerem. Swoją drogą mogę polecić tą firmę :)

0d1ylqxwwck2sz1j.png
 
reklama
Do góry