reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Ale wam zazdroszcze czytam o rowerku o cwiczeniach no zazdroszcze. Ja od poczatku ciazy na podtrzymaniu i kategoryczny zakaz roweru i cwiczen bylo a teraz sie boje...
a nawet jesli bym.rowerkiem mogla jezdzic to bym go musiala zakazdym razem sciagac z 2 pietra i wnosic wiec odpada.. czekamy do narodzin
problemow z nadwaga nigdy nie mialam wiec mysle ze i po 2 ciazy szybko dojde do siebie ☺ w 1 ciazy przytylam 24kg z 50kg na 74kg
teraz przed ciaza wazylam 56kg a aktualnie jestem w 5 msc i waze 59kg no moze 60 okaze sie w poniedzialek :)
ale moze takie delikatne cwiczenia polecicie na dobre samopoczucie??
I jak uwas jest z porannym wstawaniem?? O ktorej jestescie na nogach? Spicie w poludnie??
Pozdrawiam

Ja codziennie koło 8 wstaje, a w dzień nie śpię bo później nie mogę się ogarnąć do końca dnia.
 
reklama
Hej no ja też mam pobudkę 6.30 i raczej jestem cały dzień na nogach i o 22 /23 padam...wczesniej do końca 3 miesiąca dużo spalam i byłam ciągle zmęczona, także wtedy drzemka była obowiązkowa.. teraz czuje że mam trochę więcej energii ale są też takie dni że się szybko męczę..

Fenika29 Ty kochana oszczędzaj się, spacerki Ci wystarczą [emoji6]szczegolnie ze masz obawy wiec lepiej wyluzowac i pewne sprawy sobie dopuścić...nic na sile i wszystko z glowa a bedzie dobrze[emoji4][emoji4][emoji4]nie każda z nas musi ćwiczyć...ja narazie też tylko spacery ale codziennie...dzisiaj już godzinkę w lesie zaliczyłam...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
StKarolina gratulacje[emoji6]będzie córeczka [emoji4]cieszę się że wszystko u was dobrze..ja też czekam na wizytę i też liczymy na to że poznamy płeć [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Fenika29 nie ma co sie rwać do ćwiczen szczegolnie jesli waga nie idzie w gore jak szalona. Polecam spacery w towarzystwie ulubionej muzyki na mnie dziala jak eliksir szczescia:)
Jezeli chodzi o spanie to ja mam ten komfort,ze moge klasc sie i wstawac o ktorej chce8-) najczesciej wstaje kolo 6 na siku po drodze zahacze o lodowke posiedze godzinke przed TV i zasypiam ponownie na 2-3 h. w ciagu dnia juz nie spie,w pierwszym trymestrze padalam na twarz po obiedzie,a teraz jest ok choc znacznie szybciej sie mecze,a ze pokoj mam na pietrze,a lazienke i lodowke mam na dole to strasznie dokucza mi bol miesni ud od chodzenia po schodach no i tylek zrobli sie bardzo brazylijski...
 
Jestem dziewczyny dziś po wizycie polowkowych badań.

Wszystko jest w najlepszym porządku. Po torbielach nie ma ani śladu iii... Wkoncu poznaliśmy płeć. [emoji16]
Będzie dziewczynka. [emoji6]

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Gratuluje coreczki :):):)
A jak dokladnie wyglada usg polowkowe? sa robione wszystkie pomiary tz. obwod glowki,brzuszka itp? ja polowkowe mam we wtorek i juz sie wkrecam,ze czegos sie gin dopatrzy i moja sielska radosc szlag trafi...:oo::oo:
 
Gratuluje coreczki :):):)
A jak dokladnie wyglada usg polowkowe? sa robione wszystkie pomiary tz. obwod glowki,brzuszka itp? ja polowkowe mam we wtorek i juz sie wkrecam,ze czegos sie gin dopatrzy i moja sielska radosc szlag trafi...:oo::oo:
Tak, dokładne mierzenie praktycznie każdej części ciała ( takie miałam wrażenie [emoji13]). Jest to badanie bardzo szczegółowe.

Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej no ja też mam pobudkę 6.30 i raczej jestem cały dzień na nogach i o 22 /23 padam...wczesniej do końca 3 miesiąca dużo spalam i byłam ciągle zmęczona, także wtedy drzemka była obowiązkowa.. teraz czuje że mam trochę więcej energii ale są też takie dni że się szybko męczę..

Fenika29 Ty kochana oszczędzaj się, spacerki Ci wystarczą [emoji6]szczegolnie ze masz obawy wiec lepiej wyluzowac i pewne sprawy sobie dopuścić...nic na sile i wszystko z glowa a bedzie dobrze[emoji4][emoji4][emoji4]nie każda z nas musi ćwiczyć...ja narazie też tylko spacery ale codziennie...dzisiaj już godzinkę w lesie zaliczyłam...

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom


Ja wstaje o 7 corke do szkoly wyprawiam i o 8 zasypiam prawie codziennie ale pozno zasypiam bo czasem jest to 24 a czasem 1 w nocy pewnie przez te zasypianie rano. Ale co zrobie jak to chyba z nudow w domu cisza i zamulam... spacerki sa czasem krotsze czasem dluzsze ale sa :)
 
reklama
@Fenika29 nie ma co sie rwać do ćwiczen szczegolnie jesli waga nie idzie w gore jak szalona. Polecam spacery w towarzystwie ulubionej muzyki na mnie dziala jak eliksir szczescia:)
Jezeli chodzi o spanie to ja mam ten komfort,ze moge klasc sie i wstawac o ktorej chce8-) najczesciej wstaje kolo 6 na siku po drodze zahacze o lodowke posiedze godzinke przed TV i zasypiam ponownie na 2-3 h. w ciagu dnia juz nie spie,w pierwszym trymestrze padalam na twarz po obiedzie,a teraz jest ok choc znacznie szybciej sie mecze,a ze pokoj mam na pietrze,a lazienke i lodowke mam na dole to strasznie dokucza mi bol miesni ud od chodzenia po schodach no i tylek zrobli sie bardzo brazylijski...


Ja spaceruje z psiakiem i corka wiec niema co narzekac na brak ruchu :)
Tez na poczatku ciazu w 1 trymestrze spalam po obiedzie wiecznie zmeczona i wykonczona mdlosciami meczyly mnie 2 msc cale dnie koszmar... ale teraz juz jest idealnie jemy wszystko wczesniej nawet na miesko patrzec nie moglam a jak poczulam zapach kebabow to odrazu wymioty niewazne gdzie..
 
Do góry