reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Synka mam dopiero od tygodnia w domu. Wczesniej byl na oiomie noworodka i jezdzilam do niego codziennie więc pierwsze tygodnie tragicznie zlecialy.
Porod byl cc. Pojechalam na IP z bardzo silnym krwawieniem polozyli mnie na porodowke po ktg najpierw cisza a potem skurcze coraz czestsze.. A mialam szew na szyjce caly czas.

f2wl2n0ae2al606a.png

zrz6j44jmket3kud.png
To bardzo wspolczuje, ze tak to wyglądało, na pewno duzo nerwów Was to kosztowalo... Ale to dobrze, ze juz synek jest w domu, na pewno teraz bedzie zdrowo rósł :)))
 
reklama
Witajcie :). Czy któraś już urodziła? Mnie jeszcze trzy tygodnie zostały jakieś. No może mniej. Będę mieć synka już na 100%. Miałam strach, bo będąc w szpitalu na obserwacji mały odwrócił się pośladkowo, ale byłam na wizycie kontrolnej dziś i zrobił fikołka także cesarki nie będzie.

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Asienkaa23 hej ja już urodziłam. 25.03 na świecie pojawił się mój krolewicz Maksymilian. Termin mieliśmy na 15.04 ale jak widać bardzo spieszyło mu się na świat [emoji4]
No to gratulacje :). Pewnie noce już nie do końca przesypiasz.. Ja się nie mogę doczekać porodu chociaż wiadomo, że jest strach. Rodziłaś naturalnie czy cc?

Napisane na FreeTAB 10.1 Silver w aplikacji Forum BabyBoom
 
:)Witam wszystkich. Co prawda pojawiam sie tutaj na sam koniec ale mam dylemat z ktorym walcze i nie moge sobie poradzic. Mianowicie chodzi o wybór imienia dla mojej córki. Termin mam za tydzien a nie mozemy z mezem sie na nic zdecydowac. Do tego moja mama... Ktora wszystko krytykuje. Eh... Jesli macie wolna chwile i ochote to podpowiedzcie cos fajnego i trafnego. Z gory dziekuje za kazda propozycje.
 
@KasiaL90 ja mam w domu dwie córeczki. Gabriele i Wiktorie. Będąc w trzeciej ciazy dla córeczki wybrałam imię Iga ale urodził się Maksymilian. Marcelina tez bardzo mi się podoba.
 
reklama
@KasiaL90 ja mam w domu dwie córeczki. Gabriele i Wiktorie. Będąc w trzeciej ciazy dla córeczki wybrałam imię Iga ale urodził się Maksymilian. Marcelina tez bardzo mi się podoba.


Z Twoich propozycji bralismy pod uwage Wiktorie, ale zastanawiamy sie nad zdrobnieniem. Jak mowisz do corki i czy rodzina zaakceptowala skroty. Mam juz Aleksandra do ktorego mowimy Olek i nie ukrywam ze to byl strzal w 10 bo wszystkim sie podoba ale przeciez nie nazwiemy corki Aleksandra:D
 
Do góry