reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

Nie nadążam z pisaniem ale staram się być na bieżąco.
My siedzimy w hotelu w środku lasu z zasięgiem tu średnio wifi też nie najlepsze. Za to baseny, płace zabaw i dużo przestrzeni dla dzieci więc jest nawet fajne. Tylko szczerze to jestem strasznie zmęczona...i nie wiem czy to nie zasługa ciąży...
Możliwe, że zasługa ciąży. Ja ciebie podziwiam, moje dzieciaki się same sobą teraz zajmują i mi ich trochę szkoda, pokładam wielkie nadzieje w drugim trymestrze, że poczuję tę energię i chęci do życia. Nie mam siły nigdzie wychodzić :(.
 
reklama
Zerkam ciągle na forum i cisza, żadnych wieści :-(.
Nie wiem czy to moje lęki czy to, że naczytałam się forum i całą noc męczyły mnie złe sny, że mam nowotwór łożyska i coś w jajnikach i że trzeba będzie zakończyć ciążę :-(
 
Zerkam ciągle na forum i cisza, żadnych wieści :-(.
Nie wiem czy to moje lęki czy to, że naczytałam się forum i całą noc męczyły mnie złe sny, że mam nowotwór łożyska i coś w jajnikach i że trzeba będzie zakończyć ciążę :-(
Ja jak się naczytałam o poronieniach to mi się śniło, że na usg lekarz stwierdził, że ciąża obumarła. W ogóle mam sny bardzo bogate i często nie są miłe.
 
Hej. Nie odzywalam sie, bo wszystkie objawy mi minely i jakos zalapalam dola. Dzis wszystko wrocilo, ale wszystko poukladalam sobie w glowie i cokolwiek ma sie stac, to sie stanie. Jestem jednak w dobrej mysli dzis.
 
Przestancie dramatyzowac, bo ja do tej wizyty wszystkie wlosy zgubie ! Piszcie lepiej o wspanialych urokach wczesnej ciazy. To super samopoczucie, piekny wyglad, apetyt, czucie niezapomnianych zapachow hahah
 
Przestancie dramatyzowac, bo ja do tej wizyty wszystkie wlosy zgubie ! Piszcie lepiej o wspanialych urokach wczesnej ciazy. To super samopoczucie, piekny wyglad, apetyt, czucie niezapomnianych zapachow hahah

Ja mam wspaniały apetyt! Tak cudowny ze jeszcze z tydzień będę musiała wymieniać garderobę :/
 
Przestancie dramatyzowac, bo ja do tej wizyty wszystkie wlosy zgubie ! Piszcie lepiej o wspanialych urokach wczesnej ciazy. To super samopoczucie, piekny wyglad, apetyt, czucie niezapomnianych zapachow hahah
Rzekła ta, która czuje się świetnie :-D:rofl2:. Zwłaszcza od wczoraj he he...
Od samego pisania jeszcze nikt nie poronił :tak:. Jak mi się coś miłego przyśni na pewno się pochwalę :rolleyes:.
 
reklama
No i niestety żegnamy się [emoji17][emoji17] wynik z wtorku 5048 a dzisiaj 4633 [emoji17][emoji17] czyli teraz tylko czekać [emoji17][emoji17][emoji17] spokojnych ciąż dla wszystkich
 
Do góry