reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2021

reklama
Nie wiem nie powiedziała tylkk że jest mniejszy ale bez powodu chyba by tego nie mówiła nie chcą mnie umówić na prenatalne dzwonię od rana polowkowe już za późno żeby powtórzyć a te trzecie dopiero muszę mieć w styczniu
Spokojnie, u mnie też lekarz raz powiedział że głowa duża i też miałam czarne myśli. Teraz dzieci rosną bardzo szybko, i wszystko się zmienia. Jeśli chodzisz prywatnie to umów się na USG np za tydzień i zobacz czy coś się zmieniło, zapytasz ja spokojnie czy dużo mniejszy. Jakby coś było nie tak to pokierowała by cię od razu na dalszą diagnostykę. Jeśli chodzisz na NFZ i masz tylko 3 USG na ciążę to dla swojego spokoju umów się gdzieś prywatnie niech sprawdza skrzata w zdluz i wszerz bo będziesz się stresować niepotrzebnie może.
 
Spokojnie, u mnie też lekarz raz powiedział że głowa duża i też miałam czarne myśli. Teraz dzieci rosną bardzo szybko, i wszystko się zmienia. Jeśli chodzisz prywatnie to umów się na USG np za tydzień i zobacz czy coś się zmieniło, zapytasz ja spokojnie czy dużo mniejszy. Jakby coś było nie tak to pokierowała by cię od razu na dalszą diagnostykę. Jeśli chodzisz na NFZ i masz tylko 3 USG na ciążę to dla swojego spokoju umów się gdzieś prywatnie niech sprawdza skrzata w zdluz i wszerz bo będziesz się stresować niepotrzebnie może.
Mi na nfz robi co wizytę usg ale chyba nie tak dokładnie bo to wykrył lekarz prywatnie jak byłam jadę dodatkowo w środę do lekarza bo stres mnie wykończy a nie powinnam się zamartwiać
 
Mi na nfz robi co wizytę usg ale chyba nie tak dokładnie bo to wykrył lekarz prywatnie jak byłam jadę dodatkowo w środę do lekarza bo stres mnie wykończy a nie powinnam się zamartwiać
Prenatalne pierwsze były ok te polowkowe tez tylko polowkowe byly 5listopada a to już ponad miesiąc
 
Powinnaś mieć napisane tam wymiary że np noga na 20tc0dc a brzuch 20tc5dc
W Prenatalnych wszystko ok, tylko w sobotę udałam się prywatnie do lekarza bo mój prowadzący stwierdził że mam rozwarcie już i chciałam się tam skonsultować i tam podczas badań usg usłyszałam że brzuszek jest mniejszy niż reszta ciała ale nie dała mi nawet zdjęcia z usg dziecko wazy 600g a u mnie 25 tydzień i 3dzien dziś
 
Do góry