reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2023

reklama
Ja nie jestem pewna czy kwietniowa czy koniec marca bo ostatnia miesiączka 25.06 i wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny :) chce iść do ginekologa tak za 2 tygodnie. Według aplikacji 4t+5 :)
 
Ja nie jestem pewna czy kwietniowa czy koniec marca bo ostatnia miesiączka 25.06 i wczoraj zrobiłam test i wyszedł pozytywny :) chce iść do ginekologa tak za 2 tygodnie. Według aplikacji 4t+5 :)
to podobnie jak ja, u mnie ostatnia miesiączka 28.06. Termin wg miesiączki na 5.04 ale mam wskazania do szybszej CC (z synem ciąża planowo skończona cesarką 2 tygodnie przed terminem). Jednak stwierdziłam, że rozwojem maluszka bliżej będzie mi do kwietniówek.
 
to podobnie jak ja, u mnie ostatnia miesiączka 28.06. Termin wg miesiączki na 5.04 ale mam wskazania do szybszej CC (z synem ciąża planowo skończona cesarką 2 tygodnie przed terminem). Jednak stwierdziłam, że rozwojem maluszka bliżej będzie mi do kwietniówek.
kiedy chcesz iść do ginekologa ?:)
 
To Twoja pierwsza ciąża czy kolejna? :) U mnie 4 (mam syna z końca listopada 2017 i 2 ciąże biochemiczne za sobą)
14 miesięczna córka na pokładzie :) ja właśnie teraz staram się nie nakręcać a spokój i radość zacznie się po 1 trymestrze. Jakoś boje się milion razy bardziej niż przy pierwszej ciąży. Może to kwestia większej świadomości 😑
 
14 miesięczna córka na pokładzie :) ja właśnie teraz staram się nie nakręcać a spokój i radość zacznie się po 1 trymestrze. Jakoś boje się milion razy bardziej niż przy pierwszej ciąży. Może to kwestia większej świadomości 😑
oj doskonale rozumiem. Ja miałam test pozytywny, zarobiłam betę 2 razy, przyrost wręcz mogący wskazywać na bliźniaki i męża pytałam czy już mogę zacząć się cieszyć. Tak się boję kolejnej ciąży biochemicznej (ostatnia w marcu tego roku, stwierdziliśmy, że od lipca wznawiamy starania i tak jakoś szybko poszło ;) )
 
Cześć. Ja właśnie zrobiłam test i sama już nie wiem czy dobrze widzę czy mam zwidy. OM 27.06.
 
reklama
Do góry