reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

reklama
Hej dziewczyny! Pomóżcie swoim wzrokiem i doświadczeniem! Staramy się o bobasa i mam bardzo obfite miesiączki. Miesiączka przyszła o dwa dni wcześniej i była skąpa. W 3 dniu się zatrzymała na ponad 12h i powróciła. Jednak czuje że ten okres był inny od pozostałych. Wizyta na poniedziałek a mnie zezera od środka! Test wygląda następująco w 7 dniu cyklu. Co sądzicie?
 

Załączniki

  • IMG_20220405_145756.jpg
    IMG_20220405_145756.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 79
Fakt rzadko się o tym słyszy. Żebyś wiedziala w jakim ja szoku byłam jak po raz poczułam moment owulacji, teraz to USG mi niepotrzebne 😂
Taaaak, ja zaczęłam dopiero po pierwszej ciąży czuć. Zawsze mnie muli jak na okres, jakieś delikatne kłucie jajnika ( bądź mocniej ) i jakiś delikatny ból piersi. Zdziwiłam się, że tak szybko czułam ale dzisiaj to już jestem pewna, że mnie odczucia nie myliły. No nic zostaje czekać na dalszą cześć wydarzeń 🙊
 
Laski, 6 dni do okresu. Ta beta ma prawo być tak niska, prawda? 😭❤️ Pierwszy test dodatni wyszedł wczoraj wieczoraj. Dzień wcześniej negatyw.. wiec beta chyba prawidłowa..dająca nadzieje?
 

Załączniki

  • 319F3421-1923-4044-9347-9BD637A50646.jpeg
    319F3421-1923-4044-9347-9BD637A50646.jpeg
    3 MB · Wyświetleń: 146
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry