reklama

KWIETNIOWE SPOTKANIE MAJÓWEK :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2005' rozpoczęty przez Basia80, 19 Kwiecień 2006.

1. Basia80

Basia80 Podwojna mamusia :)

23 KWIETNIA O GODZINIE 13 W PARKU BRODNOWSKIM ODBEDZIE SIE SPOTKANKO MAJOWEK

100% obecnosci elwis, basia80 i zaneta :)

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE KOLEZANKI I KOLEGÓW!

Ps. info jak dotrzec mozna uzyskac u mnie ;)

2. J@god@

J@god@ IV-V 2005, X 2009 Członek załogi

sorry ale w weekend robię urodzinki Krystiankowi nie damy rady

3. reklama
  4. anilam_ie

anilam_ie Zaciekawiona BB

chcialam sie pochwalic moja Dzidzia

strasznie zaluje, ze nie moge sie spotkac z zadna z Was, chetnie poznalabym kogos z bobaskiem w wieku mojej niuni, ale niestety, mieszkamy w Dublinie i w Polsce bedziemy dopiero 22 maja :(

5. Gabi

Gabi maj'05 kwiecień '09

Buuuuu,jak bym wiedziała wcześniej,to jakoś moglabym się wybrać.Może pomyślimy o jakimś spotkaniu naprawdę ?? ;D w większym gronie ;)

6. Dorin

Dorin mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07

Ja tez bym sie chętnie wybrala ale na razie fundusze wyczerpane :-[. Ale moze później w wakacje to byśmy sie jakoś spotkały (zanim wyjadę). Bardzo bym chciala was poznać i zobaczyć te cudowne dzieciaczki!!!!!!!!!!!

7. Basia80

Basia80 Podwojna mamusia :)

hej dziewczyny - szkoda ze na razie same odmowne opowiedzi...

gabi - prawda jest taka ze nawet jesli bysmy sie umawialy od 3 miesiecy to reakcja bylaby taka sama a ten termin byl juz kiedys omawiany na forum... watpie czy uda ci sie zebrac wieksza ilosc osob. jak nie urodzinki to choroba to brak kasy - ja to rozumiem...

TAK CZY SIAK ZAPRASZAM :)

8. koteczek

koteczek Majówka 2005

dla mnie to niestety za daleka odległość do Was :(

9. Gabi

Gabi maj'05 kwiecień '09

Hej,Basiu to może na innym forum,bo ja tu jestem co dzień i nie przypominam sobie zadnego umawiania się ::) :p 8) a chętnie bym przyjechała...

10. reklama
  11. avocado2

avocado2 Fanka BB :)

kurdę, a ja pracuję! :mad:
    bawcie się dobrze, następnym razem na pewno będziemy.

12. Dorin

Dorin mama maj 05/sierpień 07 Wrześniowe mamy'07

Miłego spotkania!!!! Nie obgadujcie nas za bardzo ;) ;) ;) ;D!!!! No i czekamy na relacje i fotki!!!!!!!!!!!!!!!!! Bawcie sie dobrze!!!!!!!!!!!

Poleć forum