reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

KWIETNIOWE SPOTKANIE MAJÓWEK :)

Basia80

Podwojna mamusia :)
Dołączył(a)
13 Wrzesień 2005
Postów
4 075
Miasto
Pl/Irl
23 KWIETNIA O GODZINIE 13 W PARKU BRODNOWSKIM ODBEDZIE SIE SPOTKANKO MAJOWEK

100% obecnosci elwis, basia80 i zaneta :)

ZAPRASZAMY WSZYSTKIE KOLEZANKI I KOLEGÓW!

Ps. info jak dotrzec mozna uzyskac u mnie ;)
 
reklama
chcialam sie pochwalic moja Dzidzia

kinia15nr.jpg


strasznie zaluje, ze nie moge sie spotkac z zadna z Was, chetnie poznalabym kogos z bobaskiem w wieku mojej niuni, ale niestety, mieszkamy w Dublinie i w Polsce bedziemy dopiero 22 maja :(
 
Buuuuu,jak bym wiedziała wcześniej,to jakoś moglabym się wybrać.Może pomyślimy o jakimś spotkaniu naprawdę ?? ;D w większym gronie ;)
 
Ja tez bym sie chętnie wybrala ale na razie fundusze wyczerpane :-[. Ale moze później w wakacje to byśmy sie jakoś spotkały (zanim wyjadę). Bardzo bym chciala was poznać i zobaczyć te cudowne dzieciaczki!!!!!!!!!!!
 
hej dziewczyny - szkoda ze na razie same odmowne opowiedzi...

gabi - prawda jest taka ze nawet jesli bysmy sie umawialy od 3 miesiecy to reakcja bylaby taka sama a ten termin byl juz kiedys omawiany na forum... watpie czy uda ci sie zebrac wieksza ilosc osob. jak nie urodzinki to choroba to brak kasy - ja to rozumiem...

TAK CZY SIAK ZAPRASZAM :)
 
Hej,Basiu to może na innym forum,bo ja tu jestem co dzień i nie przypominam sobie zadnego umawiania się ::) :p 8) a chętnie bym przyjechała...
 
reklama
Miłego spotkania!!!! Nie obgadujcie nas za bardzo ;) ;) ;) ;D!!!! No i czekamy na relacje i fotki!!!!!!!!!!!!!!!!! Bawcie sie dobrze!!!!!!!!!!!
 
Do góry