reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

SILUNIA to zdjęcie z przed 4 tygodni...teraz jest duży...:-):-) mój też coś nie teges widzę jak się układa główkę odgina do tyłu no pójdę do neurologa oczywiście prywtanie bo państwowo tzra czekać pół roku:dry::baffled: a tak to mój też kochany szkrab jest....właśnie usypia po kąpieli a mama się relaksuję ja też byłam u rodziców 2 tygodnie tam bez netu to jak bez ręki:-D pzryzwyczaiłąm się do bb:-) fajnie,że już będziesz tu na stałe zaglądać...a Alanek super minki stzrela i fakt chłop jak dąb 8 kilo no szok ostatnio moejej koleżanki chłopak ma 9 miesięcy i waży 9 kilo no to masz w domku kawał chłopa:tak::-) i mój też nie mogę wyjść z pokoju bo zaraz jest łeeeeeeeeeeee:-D
 
reklama
Dobry wieczór
Super że zwiększył się ruch i jest co poczytać ;-)

Iwonka dzięki za wrzutkę o jedzonku. Chyba jednak muszę coś zacząć czytać. No i po 4 miesiącach wprowadzić więcej karmień butlą i przygotować na powrót do roboty.
Silka Maryś z 5300 g przy Alanku to kruszyna choć ostatnio dostrzegam drugi podbródek więc może jej się zmieni;-);-);-)

Czy Wasze dzieiaki oprócz ślinotoku pchają tak palce do buzi? a jak nie palce w buzi to jęzor na wierzchu? Głupio tak wygląda Niunia z tym językiem:baffled::baffled::baffled:
A jak spuszczę ją z oka to paluchami po dziąsłach z boku sobie jeździ - smok jej nie pasuje bo się ssie centralnie a paluszki pyszne a cmoka przy tym tyle że aż słysze ją z drugiego pokoju...
 
AGA mojemu wybijają się dolne jedynki ręce i w ogóle wsio tak pcha do buzi,że szok gryzie z taką zawziętościa w oczach aż śmiesznie to wygląda a o ślinieniu nie wspomne podłoga mokra:-D:-D
 
Hej :)
Aguś, mój Alan też pcha łapki do buzi :-D Dwie na raz :-D No i jakby mógł, toby je połknął :-D A ślini się tak, że bez śliniaka nie ma dla nas życia :-D
Dzień dobry tak w ogóle :-)
Jak fajnie zacząć dzień z BB :)
U nas nocka super, przespana :) Jedzonko było o 6tej, zabawa do 7mej i śpi do teraz :) A co do jedzonka, to dałam Alankowi wczoraj łyżkę ( normalnie daje się 3-3,5 ) kaszki ryżowej do mleka, wszamał, nic mu nie jest, więc chyba na noc będę mu podawać kaszkę :) zobaczymy jeszcze jak będzie z kupką ...
A jak nocki u Was ??
Masiu, jak samopoczucie ??
Idę po mego synka, bo miałczy w łóżeczku :)
 
hehej.
Ja na chwile.
Ale tutaj ruch się zrobił. Naczytać się nie mogę.
Silka witaj po dużej przerwie;-):-):tak::-)

wy tu o nowym papu a my mimo, że najstarsi to mamy mleczko wczamać,
i tak wczoraj Leo nie dostał szczepienia bo się okazało że ma gardło zawalone (stan zapalny) to dla tego był nerwowy i marudny. No nadal jest. a syropkiem jak tylko może to pluje.
Do tego ja już w ciąży na całego spać, siusiać, mdłości to już chyba było mało przynajmniej 2razy dziennie muszę opróżnić żołądek no i doszła do tego zgaga:wściekła/y: w morde jeża.
tak więc wybaczcie ale zaraz idę się położyć, spać nie da rady, bo Leonek nie daje:no:
 
Hej
Masiu - siusiu, mdłości, zgaga :baffled: ale za 8 m-cy kochane maluśkie piękne bobo :-):-):-)
Sila - Natalka przy Alanku to mała kropka bo tylko 5 kg :-)
Aga - chyba większość dzieci teraz sie ślini, moja też :tak: a łapki do buzi to tak głęboko pcha ze też by mogła połknąć ;-) nawet jej smok nie wystarcza bo tylko odwóce wzrok a ona i smoka i paluchy w buzi trzyma :-D sweet
Ada - ja sie nie zdziwie jak i Natalka zdobędzie 9 kg w 9 miesiącu bo to taka kruszyna...
Ja narazie odstawiam mleko sztuczne, kilkadni sie pomeczymy wieczorem i w nocy ale mała ma strasznie obsypane rączki i chce sprawdzić czy to od tego Bebiko. no i oczywiście budzenie o 23, 2 i 5 no i piersi nie nabrały wiec ciezko jej było zasnąć po "małym" jedzonku , też już nie moge doczekać sie tych kaszek i obiadków, może w końcu będzie przespana noc :dry:
 
Witam ze słonecznej stolicy

Silka a Alanek też język cały czas na wierzchu?
Rozumiem że przesypia już całe noce?

My zmieniliśmy układ wieczoru i jedzonko koło 18 potem koło 20 kąpiel i od razu spanko bez problemu. Najgorzej jest jak muszę przed spaniem ją jeszcze nakarmić bo susła wogóle koło 22 obudzić nie mogę. Dziś robie test i nie będę budzić zobaczymy o której gwiazda sama w stanie. miejmy nadzieję że cycki mi nie eksplodują bo zazwyczaj się budzi potem koło 3-4 przewijanie i jedzonko a potem koło 6 marudzenie i przewijanie. A dziś pospała do 9. Nie jest źle ale wolałabym nie mieć takich nocek przed pracą!

Masiu trzymaj się!!! Jesteś bardzo dzielna!!! Dobrze że W Ci pomaga...
Mnie w niedzielę teściowa podpytywała czerwona cała czy skończymy na Marysi. była zachwycona że planujemy jeszcze dzidziusia. Wiem że każde dziecko jest inne ale chyba druga ciąża i dzidziuś to całkiem inna bajka :-):-):-) Chociaż wiadomo a co chodzi....
 
reklama
Masiu, współczuję... Teraz jesteś w najgorszym okresie ciąży ( no może poza ostatnimi tygodniami, bo też nie do wytrzymania ) ale pocieszające jest to, że kiedy Ty już będziesz tulić swoją córcię, to ja będę przeżywać to co Ty teraz i pewnie nie tylko ja ;-):-D Matko, na samą myśl o ciąży teraz ciary mnie przeszły :szok: Masiu szacun kobitko ;-)
 
Do góry